Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Lenka22
Avatar
1650 příspěvků moje polička 01. května 2024 12:18

Díky, těším se na tvoje doporučení.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 01. května 2024 18:09

Ounz vcera jsem poctive prozkoumala vysledky toho Strivectin kremu na krk a zda se mi, ze dobry! Po tom co jsi psala jsem se na to zamerila. Mela jsem maly baleni co vyslo tak na mesic, mazala jsem jen vecer. Ten Niod je asi "cistci" co se ingredienci tyce? Vidis vysledek? 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. května 2024 18:24

0zero7 no, myslím tu někdo psal, že ve složení našel nejakej silikon, někomu to vadí, mně ne..a výsledky..nevím jak bych vypadala bez používání toho krému, jestli by to bylo ještě horší, taky asi nejsem správnej figurant, protože se mi v průběhu života změnila váha tam a zpátky..každopádně kůže na krku už není tak vypjatá, ale co se snažim to mazat, tak je to stacionární, ale vypínací účinky to myslím rozhodně nemá.

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 01. května 2024 22:05

barbucha 

Aloe Vera Cream - já bych se vykašlala na celý švédský sentiment  Pokud pominu, že krém obsahuje spoustu plnidel, které pleti nejsou nijak k užitku (silikony, parafínový olej), tak výčet aktivních složek není nijak světoborný - allantoin,vit. E, panthenol, kys. hyaluronová

Fruit and Flower Face Oil - směs běžně používaných pleťových olejů, bez nějaké další aktivní složky (což je teda promrhaná příležitost... ani bežně přidávaný v oleji rozpustný vit.E tam není). Z mého pohledu je docela škoda, že směs neobsahuje žádné z kosmetických másel, protože tím se spektrum masných kyselin doplňuje o ty míň obvyklé. Ale zase na druhou stranu, pokud ti olejíček vyhovuje viskozitou, vstřebatelností, tak proč ne

Seaweed Eye Cream - k tomu krému jsem našla jenom toto: Seaweed Extract, Cucumber Extract, Peptides, Vitamin E, Retinyl Palmitate and Neem Leaf Extract. Což bych si tipla, že nebude kompletní, že je to jenom seznam aktivních složek To vypadá minimalisticky, ale docela přijatelně (nevím jaký peptid to je) a neumím ani posoudit ostatní složky, které tam musí být, protože se jedná o emulgovaný krém.

Ale... vzhledem k tomu, jak moc problematické bývají otoky/pytle pod očima a jak se na ně cokoliv aspoň trochu fungujícího hledá, tak pokud máš pocit, že ten krém aspoň trochu funguje + nijak tě nedráždí, tak bych u něj asi zůstala. 

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 01. května 2024 22:14

Ounz ja som strivectin používala a za mňa bol dost dobrý. Teraz sa chystám skúsiť Peptide Neck and decolette krem od MediPeel (nejde mi vložiť odkaz). Mal by byt porovnateľne dobrý 

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 01. května 2024 22:19

Miru Po kliknutí na oba odkazy se mi zobrazí jen Page Not Found

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 02. května 2024 03:57

prďola 

...to se moc omlouvám!, jak se TOTO mohlo stát.?.

Tak teď, prosím...

...a děkuji♥

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. května 2024 11:00

carries diky moc! Klidně pak poreferuj, jestli se ti bude chtít :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 02. května 2024 11:09

prďola 

Mockrát děkuju, seš zlato! 

Já si teda nechám jen ten oční resp. znovu pořídím jen ten, protože se mi fakt zdá že mi funguje. Za ostatní už vyhazovat prachy nebudu... však nejsou jediný na světě, člověk stejně neví kam/pro co dřív skočit

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 03. května 2024 00:20

barbucha nz

Miru teď už je to ok, nevím jestli zítra, ale o víkendu spíš se k tomu dostanu 

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 03. května 2024 03:14

prďola 

děkuji moc!

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 06. května 2024 09:59

Miru Pokud vezmu do úvahy, že každý z těch produktů je určený na něco jiného, a proto se to blbě srovnává, tak já bych si vybrala spíš to oční sérum a sérum na tvář bych hledala dál (nějaké bez silikonů )

Oční sérum sice není nijak extra nabouchané, ale obsahuje rozložení aktivních složek, které společně poskytují ve všech třech oblastech účinnosti nějaký benefit, tj. opravu - okamžitý účinek - prevenci.

Sérum na hluboké vrásky nabouchané účinnými peptidy sice je, obsahuje spektrum různých olejů, které se složením mastných kyselin slvěle doplňuje (stejně tak i v očním séru), ale silikon ve složení.... Kombinace použitých peptidů není nijak výjimečná, aby se nedala najít i v jiném produktu (zkus třeba hledat podle obch. názvů: Syn-Coll, Syn-Tacks, Argireline, Syn-Hycan)

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 06. května 2024 11:42

prďola 

...děkuji moc!, ušetřila jsi mi hodně peněz!

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 06. května 2024 11:46

prďola 

...no a ještě bych měla novou značkuINVITY

třeba následující - je to opravdu "zázrak".?

https://www.futurebeauty.cz/youth-activating-instant-filler/

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 06. května 2024 17:00

Miru Víš, jak je to s očekáváním zázraků od krémů, zvlášť v řádu hodin

Složení toho filleru obsahuje zhruba tři podstatné složky - několik filmotvorných ingrediencí, které působí okamžitě tím vypínacím dojmem a večer je zase umyješ, dlouhodobý efekt nula. Pak je tam NAD, která má na pleť opravdu dobrý efekt, ale spíš v řádu měsíců a působí spíš jako podpůrná složka v opravných procesech v pokožce. V krémech nebývá moc stabilní, resp. poměrně rychle degraduje.

To nejlepší na tom filleru (i když ta cena! ) je nová forma kys. hyaluronové - to je jedna z nejúčinnější hydratačních složek, které mají z dlouhodobého hlediska (cca 3 měsíce) vliv na tvorbu kolagenu a elastinu.

Tak nevím, jestli se to dá označovat jako zázrak

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 06. května 2024 17:58

prďola 

...moc děkuji!.

No, já hledala na netu nějaké recenze a téměř žádné jsem nenašla, nebo spíše negativní...

Budu se držet nejspíš osvědčeného, něco od Perricone, něco od Lancer, zkusím Allies of Skin...

Ještě jednou mockrát děkuji!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 09. května 2024 11:50

Zkoušel ste někdo od allies nejaký to jejich serum? A pokud ani, ktery? A ste spokojený? Díky!

a druhá otázka, zkoušel ste někdo krém od onest? 

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 10. května 2024 09:06

Ounz používám na noc sérum s kys. mandlovou a mléčnou proti pigmentacím a pro svůj účel bych řekla, že dobrý. Musím teda střídat s jiným produktem s kyselinou azelaovou, protože moje akné nabralo další dech. Teď na léto chci začít jejich sérum s kys. hyaluronovou a antioxidanty- to má moc fajn složení- na ráno pod spf. Jinak jsem musela přestat s jejich tonerem, myslím, že vůbec nemůžu niacinamid. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 10. května 2024 10:31

marieu díky za odpověd. Ten jejich niacinamid bude nějakej ostrej nebo co, já mám jejich tolikum s ním a tak strašně jsem se osypala asi po něm, ty ostatní věci nakonec používam a cajk. A to mám sérum s niacinamidem od aesop a to je v pohodě..a právě bych brala nějaký sérum pod spf na léto, tak kouknu na ty tvý tipy

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 10. května 2024 20:20

Ounz mně se poslední dva měsíce hrozně zhoršilo akné. Ale hrozně. I na zádech, kde už jsem skoro neměla problém. Vůbec nevím, co se to najednou stalo, ale už opakovaně jsem se v obličeji zhoršila po niacinamidu od různých výrobců v různých koncentracích. Teď jsem ten toner před pár dny vysadila a vrátila si azelaovou a zdá se to na dobré cestě. Ještě mám na cestě olej s bakuchiolem do noční péče na léto místo retinolu, tak na to jsem taky hodně zvědavá.