databáze 181719 vůní od 11219 značek a 2229 parfumérů

Ashore Amouage

Ashore
značka: Amouage
parfumér: Reilly, Mackenzie
rok: 2020
určení: pro ženy
hlava: oxid růžového pepře, kardamom, list kurkumy
srdce: absolut jasmínu sambac, slunečný tón, absout růže
základ: pravá ambra, absolut kadidla, santalové dřevo

Renaissance Collection

Diskuze:
Komentáře k vůni (6)
Avatar
daniela (25.6.2024 )

Jasmín v plné kráse, silná opojná vůně květů. Kdo má jasmín rád, přijde si na své, kdo ne, trávit dny s touhle vůní určitě chtít nebude. Ale působí přírodně, čistě a omamně jako přičichnout venku ke keři pajasmínu. Po rozvonění vysílá letmé závany a připomíná mi hermésovskou nasládlou kombinaci jasmínu a pomerančového květu ve 24, Faubourg nebo Twilly. Luxusní! V dojezdu pak mírně zgumovatí a připomíná (jak píše teena-s) letní limitky Alien Sunessence (žlutou a oranžovou).

Avatar
Miru (19.4.2023 )

...hmm, tahle bílokvětinovka se mi nelíbí.
Jasmín se zelenem(teploskleníkovo) a se santalovými dřevy - prostě zeleno s květy a do toho ambra, to mi nelícuje, ale naopak - ruší mě to.

Avatar
Dalia (30.7.2022 )

Hořkosladká …

Ashore je pro mě vůně, v níž se vše točí kolem jasmínu. Keř obsypaný omamně, nasládle a zároveň trošku hořce vonícími bílými kvítky. A pak dřevo. Sluncem prohřátý dřevitý tón.

Na Amouage je toto vcelku jednoduchá vůně, ale musím zmínit, že vskutku povedená. Líbí se mi moc.

Avatar
Mitzi (11.2.2021 )

Stejně jako @blackviolet tu nevnímám žádnou živočišnost a snad jen úplné minimum zeleně. Je to ten nejjasmínovitější jasmín, jaký si lze představit. Dokonalý, silný, nekompromisní bolehlav. Přehnala jsem to s aplikací a nedošlo mi, že to může být zbraň hromadného ničení... Jsem nadšená, ale předávkovaná! Příště budu při aplikaci mnohem skoupější.

Avatar
blackviolet (01.11.2020 )

Krémový bílý jasmín bez zeleně a živočišných tónů, prozářený sluncem a na začátku i lehce okořeněný indickým kořením. Luxusní jasmínové mýdlo, které uložíme spolu s pár okvětními plátky růže do prádelníku ze santalového dřeva. Pěkná jasmínovka. Ale to nejlepší přijde, až zavřeme dvířka prádelníku a chvíli počkáme. Ambrový, krémově santalový a lehce kadidlový hustý a vláčný balzám jen lehce ovoněný jasmínem.

Avatar
teena-s (27.10.2020 )

Nová panenka z Tuzexu,vlásky jí voní záplavou jasmínu.
O ou,potřebuje přebalit(asi to bude jedna z BabyBorn a už se projevuje její autentičnost ale takhle-nestačí čůrací panenky?), tyhle"kakánky" na mně většinou dělá vanilka(Casmir)...(chlapečkovská verze toho byl Hyrax,to byl suchý záchod po opilcích v herberku)...nu,musím její krásu obdivovat z dáli,je slaďoučká a nevinná,šatičky jí voní šaneláckým růžopepřem,já věděla že bude ozdobou mé sbírky panenek.Agresivnější nemytá Portrayal,(připomíná mi i cpo White Full Al Rehab),ovšem dojezd se rozpliznul do živočišně nasládlého neamuážova

Edit : v lednovém chladnějším klimatu je mi příjemnější než v teple,živočišno jasmínu je potlačeno,ta vůně má teď sněhobílou barvu ale je posázena zlatými šupinkami a září jako reflektor,(světlo žárovky teplé a hřejivé,žádná protivná zářivka,která zvýrazňuje vrásky)je hutná ale siláže mému nosu libé,probleskuje jí sladkoslaný ambrový paprsek,typově bych ji takto řadila do letních limitek Aliena (Sunessence : lehce žvýkačkový nasládlý jasmín s vláčnou ambrou a citrusy místo koření), krásná omamná ale nepřepere mě