Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
© 2014 - 2026 parfumanie.cz
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.
Medicinálně hořký a zatuchlý začátek. Trošku mi to připomíná můj starý mlýnek na kávu, který se špatně rozebíral, takže když jsem se odhodlala jednou za čas vyčistit ho, na prstech mi ulpívala olejovitě žluklá tmavá vrstva jemně mleté a zhořklé kávy. Celou dobu se vůní proplétá svěží tón, na začátku zeleně bylinný jako kříženec máty s pelyňkem, pak štafetu přebírá palčivý hřebíček, ale v cílové rovince už kolík zahodí, sladké pryskyřice se moc netváří, že by chtěly někam běžet. Nebýt toho nepříjemného začátku, s chutí bych si užila závěr.
Má odrážet atmosféru jihošpanělské Malagy, kde sídlí parfumérie Ecuación Natural, z dob, kdy ji obývali Maurové. Dobový trh s kořením zde zastupuje čerstvý zázvor, hořce bylinný šafrán, mletá arabika a drhnoucí kořenitý tabák nejvyšší kvality, jaký znáte např. kubánské kolekce Jacques Zolty nebo Habanos (Royal Crown). Najdeme tu i ománské kadidlo s vřelou balzamickou ambrou, proslazené benzoinem, linoucí se z místní mešity, zaprášenou uličku se záhonem hřebíčkových karafiátů z Gheorghe (Strangers Parfumerie) a jemnou měkkou marockou kůži z Privé Cuir Noir (Armani).