..asi i u této vůně záleží na momentálním rozpoložení, momentální chemii, rosném bodu, celosvětovém míru a náladě sousedky třeba,
protože dnes voní takto:
Ligno Jeroboam
...pačuli naložené v séru z ambry a mohérově hedvábných pryskyřic
(s delikátními alkoholovými podtóny),
kdy bezgravitační hustotu dodává kadidlo a paradoxně tíhu, hladkost a teplo je zásluhou pižma.
Pižmo zde ale není původcem živočišného akcentu vůně, onu živočišnost dodává nějakým zvláštním způsobem právě výše zmíněné kadidlo...
...pružná a vláčně lahodná kouřovost
...sofistikovaná čerň
...horkost i chlad
Balzámová jedle.? Nevím, jak by měla přesně vonět. Je ovšem fakt, že Ligno není těžká. A nebo lépe - přestože je velmi hutná, má v sobě bubliny hebké svěžesti, pastelově šedozelenkavé, a v oněch bublinách je uvězněno aroma tmavozelených jehličnanů s horským vzduchem změklým cestou do plic...
(jako by se letitý inkoust vpil do dřevěné násadky, sic prací už rozšklebeného pera,
no, pořád s přítomnou lehkostí zachycovaných příběhů a pravd plynoucích v oblacích...)
Intimní monumentálnost.
...jak tak ze zoufalství zkouším znovu x vzorků, co mám doma v krabičkách, tak mě teď
(přestože jsem ji už zkoušela)
hodně chytila -
Ligno Jeroboam
...pižmo.
Živočišné.
Delikátně přisprostlé ale hebké, něžné, a
nesmlouvavé...
Plné.
Delikátně kouřové.
Pižmo utopené ve změklých pryskyřicích.
No, změklých, spíš v bezvládných,
postrádajících gravitaci a hlavně
vlastní vůli...
...nadýchaná hutnost,
pružná oblaka,
tichá intenzita...
...jenom hebký dech se zbykty chuti po winterfresh s bylinnou příchutí a
pak už jen
slast.
(...prý, že co to je.?
A já na to, že no, co na to říkáš.?, líbí se Ti to.?
"No, je to zvláštní..."
"...jako jak zvláštní.? Divný, vošklivý nebo jak.?!.."
"Je to prostě jiný. Takový...
...živočišný?, já na to.
Jo. Takhle voníš,
prostě šu***í ale jemný, a cítím to tady. Tady všude, kolem Tebe...")
...někdy píšu do vzkazu,
že posílám pusu.
Takovou malou,
bezvýznamnou...
...měkkou, vláčnou, vlhkou, horkou, dlouhou a hladovou.
Takže vlastně lžu...
...a líbí se mi to
Vítejte!
Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly,
musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví.
Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
..asi i u této vůně záleží na momentálním rozpoložení, momentální chemii, rosném bodu, celosvětovém míru a náladě sousedky třeba,
protože dnes voní takto:
Ligno Jeroboam
...pačuli naložené v séru z ambry a mohérově hedvábných pryskyřic
(s delikátními alkoholovými podtóny),
kdy bezgravitační hustotu dodává kadidlo a paradoxně tíhu, hladkost a teplo je zásluhou pižma.
Pižmo zde ale není původcem živočišného akcentu vůně, onu živočišnost dodává nějakým zvláštním způsobem právě výše zmíněné kadidlo...
...pružná a vláčně lahodná kouřovost
...sofistikovaná čerň
...horkost i chlad
Balzámová jedle.? Nevím, jak by měla přesně vonět. Je ovšem fakt, že Ligno není těžká. A nebo lépe - přestože je velmi hutná, má v sobě bubliny hebké svěžesti, pastelově šedozelenkavé, a v oněch bublinách je uvězněno aroma tmavozelených jehličnanů s horským vzduchem změklým cestou do plic...
(jako by se letitý inkoust vpil do dřevěné násadky, sic prací už rozšklebeného pera,
no, pořád s přítomnou lehkostí zachycovaných příběhů a pravd plynoucích v oblacích...)
Intimní monumentálnost.
...jak tak ze zoufalství zkouším znovu x vzorků, co mám doma v krabičkách, tak mě teď
(přestože jsem ji už zkoušela)
hodně chytila -
Ligno Jeroboam
...pižmo.
Živočišné.
Delikátně přisprostlé ale hebké, něžné, a
nesmlouvavé...
Plné.
Delikátně kouřové.
Pižmo utopené ve změklých pryskyřicích.
No, změklých, spíš v bezvládných,
postrádajících gravitaci a hlavně
vlastní vůli...
...nadýchaná hutnost,
pružná oblaka,
tichá intenzita...
...jenom hebký dech se zbykty chuti po winterfresh s bylinnou příchutí a
pak už jen
slast.
(...prý, že co to je.?
A já na to, že no, co na to říkáš.?, líbí se Ti to.?
"No, je to zvláštní..."
"...jako jak zvláštní.? Divný, vošklivý nebo jak.?!.."
"Je to prostě jiný. Takový...
...živočišný?, já na to.
Jo. Takhle voníš,
prostě šu***í ale jemný, a cítím to tady. Tady všude, kolem Tebe...")
...někdy píšu do vzkazu,
že posílám pusu.
Takovou malou,
bezvýznamnou...
...měkkou, vláčnou, vlhkou, horkou, dlouhou a hladovou.
Takže vlastně lžu...
...a líbí se mi to
...poctivá ambra, živočišnost nasládlá hutnou vanilkou a teplým tělesnem
...balzámy a pryskyřice v delikátní zakouřenosti,
pomalounku se pohybující černozlatá masa, vlhká, delikátně kožená.
Cool vůně