Černý ale slazený kafe+Pepsi Max vylitý nečí neopatrností v ohromnou louži,vsakují se do zeminy a klíčí z nich fialovorudý poupě malovaný temperama,cítím višeň z Black Perfecto a sladce připálený pendreky z Lolity,z té vůně mám požitkářský pocit blaha,sladkost mě jen tak hladká konečky prstů provoněnými čerstvým tabákem,tohle cigárko ještě nikdo nešlukoval,vodní dýmka s ovocným aroma,žhavý uhlíky v sálající mědi,jen si tak probublává,taková vyzrálejší ale žvejková Fifi Chachnil,pulzuje,dýchá na mě,má mě ráda
(takhle jsem si původně představovala Fordovu Lost Cherry,velmi zdařilá kompozice vyrubaná ze švestkového dřeva,barevná klaviatura v teplých odstínech šumící známou melodií,pobrukuju si s ní,těm notám rozumím.Typ báze,kterou oblibuji,objímající hřejivo,temné sladko,dým bafaný v kolečkách,vůně prokletých básníků,nakonec prašná a kamenitá)
Ano není unikátní,tanou mi na mysl i vůně Venezia (L.B.) a Nuits Indiennes (J-L Sch.) nebo Habanita a Fuck.Fabulous což ale nepovažuji za zápor :)
Zaujímavo ovocný úvod, zmes citrusov a šťavnatá slivka, do toho kožené tóny. Potom to už pokračuje pomerne tuctovo - teda na tento segment - koža, tabak, mach, korenia, drevá - zameniteľná s mnohými v danej kategórii, ale nositeľná. A tá čerstvá slivka občas prebleskne, čím to trochu ozvláštni a oživí.
Vítejte!
Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly,
musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví.
Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Černý ale slazený kafe+Pepsi Max vylitý nečí neopatrností v ohromnou louži,vsakují se do zeminy a klíčí z nich fialovorudý poupě malovaný temperama,cítím višeň z Black Perfecto a sladce připálený pendreky z Lolity,z té vůně mám požitkářský pocit blaha,sladkost mě jen tak hladká konečky prstů provoněnými čerstvým tabákem,tohle cigárko ještě nikdo nešlukoval,vodní dýmka s ovocným aroma,žhavý uhlíky v sálající mědi,jen si tak probublává,taková vyzrálejší ale žvejková Fifi Chachnil,pulzuje,dýchá na mě,má mě ráda
(takhle jsem si původně představovala Fordovu Lost Cherry,velmi zdařilá kompozice vyrubaná ze švestkového dřeva,barevná klaviatura v teplých odstínech šumící známou melodií,pobrukuju si s ní,těm notám rozumím.Typ báze,kterou oblibuji,objímající hřejivo,temné sladko,dým bafaný v kolečkách,vůně prokletých básníků,nakonec prašná a kamenitá)
Ano není unikátní,tanou mi na mysl i vůně Venezia (L.B.) a Nuits Indiennes (J-L Sch.) nebo Habanita a Fuck.Fabulous což ale nepovažuji za zápor :)
Zaujímavo ovocný úvod, zmes citrusov a šťavnatá slivka, do toho kožené tóny. Potom to už pokračuje pomerne tuctovo - teda na tento segment - koža, tabak, mach, korenia, drevá - zameniteľná s mnohými v danej kategórii, ale nositeľná. A tá čerstvá slivka občas prebleskne, čím to trochu ozvláštni a oživí.