Začiatok veľmi umelohmotne malinovkový, vyvíja sa do tvrdého cukríka, neskôr predsa len nájde trochu civilizovanejšiu rovinu, je niekde na pomedzí cukríka a malinového sorbetu...ako nie je to ani lepkavé, ani otravné, len umelé a nudné...štýlovo by som to prirovnala k Un Just du Baisier od Fragonardu, rovnako naivné a detské, len ten Fagonard je predsa len na lepšej úrovni.
Vítejte!
Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly,
musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví.
Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Začiatok veľmi umelohmotne malinovkový, vyvíja sa do tvrdého cukríka, neskôr predsa len nájde trochu civilizovanejšiu rovinu, je niekde na pomedzí cukríka a malinového sorbetu...ako nie je to ani lepkavé, ani otravné, len umelé a nudné...štýlovo by som to prirovnala k Un Just du Baisier od Fragonardu, rovnako naivné a detské, len ten Fagonard je predsa len na lepšej úrovni.