Restaurace, bary, hospůdky, cukrárny, ... oblíbená místa, kde nám chutná

09. srpna 2014 14:44
Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 23. června 2018 00:00

RoSa 

Já bych to nazvala spíš brunchem 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 23. června 2018 00:21

wendulka díky

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 23. června 2018 08:37
Reakce na Ounz:

Tohle vypadá zajímavě, možná o tom všichni víte, já to zjistila až dnes (ještě že na ig sleduju maškrtnici), určitě zajdu..

https://www.manifesto.city/home-cz

​Proč není něco takového i v Brně. 

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 23. června 2018 09:44

Ronna abyste si mohli udělat vejlet do Prahy :) no hele tohle je novinka a je to na omezenou dobu, třeba to někdo někdy uspořádá i u vás..

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 23. června 2018 12:20

RoSa Díky, že na mě myslíš s kafemašinkou .

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 23. června 2018 12:46

Rovněž děkuji za upravení názvu tohoto vlákna .

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 23. června 2018 19:14

999 Thir brzy vyzkoušíme, dík.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 26. června 2018 18:24

Prosím, nemáte někdo tip na restauraci kolem Anděla na Smíchově  na oběd?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. června 2018 18:30

999 je to nedaleko, Atelier red &wine, chutnalo mi tam. 

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 26. června 2018 18:42

jinx Díky, tam jsem byla a taky spokojenost. Jenže já bych to tentokrát potřebovala fakt kolem Anděla, přilehlé ulice...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:01

999 tak to bohuzel nevim, to me nic dobreho nenapada.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:05

jinx Ono tam stejně asi nic super stejně nebude, jen jsem to tady zkusila, protože CML, že jo...:-).

Online mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:09

999 ještě jsem nebyla, ale chystám se - Taro, Nádražní - má to super recenze

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:10

999 újezd je moc daleko taky? Není to fine dine, ale oběd tam byl fajn - Carmelita.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:13

Ounz To už je daleko... I tak díky.

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:17

mitford sister Ha, CML funguje . Vždyť já na to slyším chválu kudy chodím... Moc děkuju za připomenutí.

Online mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:32

999 n.z. - ráda si tady přečtu dojmy

jinak když už sem píšu, tak se podělím o fajn dojem z QQ Asian Kitchen - těsně před desátou nás pustili dovnitř na jídlo (mohli jsme si dát libovolně chodů), vše super, zajímavé koktejly... mě nejvíc překvapil desert, slano-karamelovej piškot, kterej jsem ochutnala. sama bych si to neobjednala, protože nemám ráda ani karamel, ani v kombinaci se solí...ale... snědla bych toho tak pět porcí! obsluha tip top a kuchaři se tam pak motali a strašně sympaticky se projevovali.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:35

mitford sister jo, ale to je dobry napad , nedavno jsem to zahlidla na insta a rikala si, ze to vypada dobre. Tam si zajdu.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:38

999 , pokud tam pujdes, dej prosim vedet, jake to bylo! diky!

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 26. června 2018 19:45

jinx Jasně :-)