Restaurace, bary, hospůdky, cukrárny, ... oblíbená místa, kde nám chutná

09. srpna 2014 14:44
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 15:17

Ounz jsem strašně zlá, já od stolu nedávám

taky maj na tý Větruši udělaný bludiště z keřů, mně to přišlo zábavný moc a nešlo z toho vylézt! Jako fakt dobrý místo!

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 15:20

Potrefenáhusa bludiště si pamatuju, když ho budovali  nejsi zlá, jen disciplinovaná 

Offline Aranel
Avatar
6542 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 16:31
Reakce na baltik:

poradite prosim restauraci na rodinnou oslavu, v Praze, od 10 do 70 let? jidlo spise klasicke, chutne, ceny nepremrstene?

uz nekolik let chodime do Brasileira a porad nas nenapadla zadna nahrada

​Myslím, že Café Louvre nezklame (nevím tedy, jak to mají s bezbariérovým přístupem). Prima oslavu (promoční) jsme měli taky v Café Colore.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:55

Dnes som bola v Angelato a som dosť sklamaná. Dala som si Blueberry cheesecake a mango, priateľ mal kávovú a makovú. Sorbet bol celkom fajn ale smotanové mi prišli málo smotanové.  

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:57

paktofonika Kde a kdy? Já na Újezdu ve čtyři :-). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:01

999 Ja tiež, asi o pol piatej. 

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:05

paktofonika Škoda, že jsme se nepotkaly.. To by asi tvůj přítel koukal, kdyby se tam nadšeně vítaly dvě ženský, který se vlastně neznají, ale dost toho o sobě ví...

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:11

paktofonika nechoď do angelato, jdi do creme de la creme 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:12

Ounz 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:17

Ounz Tam som bola minulý rok a už si nepamätám aká bol, určite zájdem. Včera som išla okolo Puro, to si tuším doporučovala ty. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:19

paktofonika no, ale už do pura nechodím, mají úplně debilní personál (opakovaná zkušenost) a od tý doby, co odtud znám creme, už chodím jen tam, když si chci dát dobrou zmrzlinu..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:21

999 No to by bola sranda. :D 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:27

Ounz Ja teda nemám veľa skúseností s rôznymi zmrzlinami, v Trenčíne som chodila iba do Oila, majiteľ je Talian a zmrzlinu robí sám. Zmrzlina tuhá, smotanová, netopí sa rychlo. Presný opak tej z Angelato. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:33

paktofonika no já už právě v angelátu, po nějakým zklamání nebyla. Ale netvrdím, že dělají blbou zmrzlinu, tohle je hodně o osobní preferenci a chuti. V puro byla dobrá akorát stracciatella..podle mě, kamarádka tam třeba chodila ráda. Ale já nepotřebuju zmrzlinu mít tu nejsmetanovější ze smetanových, tak mě ber s rezervou..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 21:02

Angelato otevreli i na Brevnove, kolikrat ja jsem sla kolem se psem, ze si dam a dosud jsem to nedokazala, je to challenge proste

Offline Sweet Potato
Avatar
40104 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 21:14

Ounz V Puro debilní personál? To asi nemyslíš na Výtoni, tam jsou skvělí. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:05

Sweet Potato hele, zrovna výtoň rozhodla že už nikdy..v kaprovce byly snesitelný, ale z výtoně mám několik blbejch zkušeností, no mohla sem mít smůlu, ale děkuji ne.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:52

Ounz Ale chuťovo bolo Angelato v pohode, možno len som bola zvyknutá na inú receptúru :D Však ja si buď zvyknem alebo prinajhoršom sa vykašlem na celú zmrzlinu, len mi to prospeje. 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 06:10

Ounz mne zase prisli divni v kaprovce....:) ale uz jsem tam dlouho nebyla, tak se to mohlo zmenit. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 07:40

nolita no, taky už sem tam dlouho nebyla..