je to Lípa od téže značky, pouze v intenzívnější podobě. Na začátku mi hodně připomněla klasickou Lolitu Lempickou, ale rozvoněla se do podoby svěženky se slupkou ze zeleného jablka a duhově avivážovým podkresem. Dojezd v podobě nasládlého ledového pižma. Jsem z ní ale na rozpacích, protože z lípy jsem bohužel nezaregistrovala ani jednu molekulu... Při zkoušení ve velkém horku ale dojezd z podobě sladkého lipového pylu.
Vítejte!
Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly,
musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví.
Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
je to Lípa od téže značky, pouze v intenzívnější podobě. Na začátku mi hodně připomněla klasickou Lolitu Lempickou, ale rozvoněla se do podoby svěženky se slupkou ze zeleného jablka a duhově avivážovým podkresem. Dojezd v podobě nasládlého ledového pižma. Jsem z ní ale na rozpacích, protože z lípy jsem bohužel nezaregistrovala ani jednu molekulu... Při zkoušení ve velkém horku ale dojezd z podobě sladkého lipového pylu.