Sladce kouřový vetiver, stejně tak oříškový jako Hermessence Vetiver Tonka.........ostatně podoba obou vůní je velmi výrazná (takže kdo má u HVT problém s výdrží, tak zde najde plnohodnotnou alternativu s výdrží mnohem delší). A je to unisex.
V čem je tenhle vetiver tak fatální? V mém případě v tom, že tam skoro žádný není. Nahořkle svěží bergamot a čerstvě rozloupnutý citrón, který si pocukrujeme moučkovým cukrem, aby se nám z toho vzápětí vyloupla miska sladkých sušených fíků, mezi nimiž se ukrývá pár fialkových bonbónů.
Teprve po rozvonění začne ve vůni trochu probleskovat vetiver, ale velmi krotký jako kůzlátko, stejně jako "sametově" kouřový oud. Pouze cedr v základu působí v prvních chvílích vzdušně, až postupně spolu s vůní jehličí nabývá na palčivé pikantnosti.
Dojmově to tak připomíná brouzdání se trávou, půda pod ní je navlhlá, ale ne měkká. V jedné kapse u kalhot máte s sebou pytlík se zbytkem fialkových bonbónů, v té druhé pytlík s oříšky. Padá mlha, přesto se vám nakonec s pomocí suchého dřeva a jehličí povede rozdělat oheň.
Zelený začiatok, ktorý mi príde niečím chronicky známy...bohužiaľ ma nenapadá, čo mi tak veľmi pripomína, mierne sladne ako sa vynára figa, ale je to len také nelepkavé, ostýchavé osladenie akoby z opodiaľ, ten vetiver tam nijako netrčí, len to drží v zelenej zóne, je mäkký a oblý, položený na teplom mäkkom dreve...vôňa je to útulná, oddychová, skoro nežná.
Vítejte!
Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly,
musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví.
Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Sladce kouřový vetiver, stejně tak oříškový jako Hermessence Vetiver Tonka.........ostatně podoba obou vůní je velmi výrazná (takže kdo má u HVT problém s výdrží, tak zde najde plnohodnotnou alternativu s výdrží mnohem delší). A je to unisex.
V čem je tenhle vetiver tak fatální? V mém případě v tom, že tam skoro žádný není. Nahořkle svěží bergamot a čerstvě rozloupnutý citrón, který si pocukrujeme moučkovým cukrem, aby se nám z toho vzápětí vyloupla miska sladkých sušených fíků, mezi nimiž se ukrývá pár fialkových bonbónů.
Teprve po rozvonění začne ve vůni trochu probleskovat vetiver, ale velmi krotký jako kůzlátko, stejně jako "sametově" kouřový oud. Pouze cedr v základu působí v prvních chvílích vzdušně, až postupně spolu s vůní jehličí nabývá na palčivé pikantnosti.
Dojmově to tak připomíná brouzdání se trávou, půda pod ní je navlhlá, ale ne měkká. V jedné kapse u kalhot máte s sebou pytlík se zbytkem fialkových bonbónů, v té druhé pytlík s oříšky. Padá mlha, přesto se vám nakonec s pomocí suchého dřeva a jehličí povede rozdělat oheň.
Zelený začiatok, ktorý mi príde niečím chronicky známy...bohužiaľ ma nenapadá, čo mi tak veľmi pripomína, mierne sladne ako sa vynára figa, ale je to len také nelepkavé, ostýchavé osladenie akoby z opodiaľ, ten vetiver tam nijako netrčí, len to drží v zelenej zóne, je mäkký a oblý, položený na teplom mäkkom dreve...vôňa je to útulná, oddychová, skoro nežná.