Bee je krásná, viď...
Jo a - slova "přitrapnělá mainstream chichi, ahojky citrusovka" si kradu, promiň a díky...! ![]()
Bee je krásná, viď...
Jo a - slova "přitrapnělá mainstream chichi, ahojky citrusovka" si kradu, promiň a díky...! ![]()
Macaque Zoologist
Hodně pěkné.
Nasládle tlumeně jablečně zelené, měkce zeleně jasmínovo čajové,
kdy galbanum s cedrem(jindy často oba tak protivní) dodávají na delikátním a lahodném drhnutí a současně hebce dřevitě vůni zahušťují.
A někde hodně hluboko pod tím vnímám i jakousi plyšovou, příjemně nakyslou kouřovost barvy břidlice(kadidlo, oud).
Věřím, že tahle vůně je parádní hlavně do letních teplot - plná, ale osvěžující, semišově drhnoucí a saténově kouřová.
Barvy vůně:


Strangelove NYC
meltmyheart (Eau de Parfum)
Ok, malá, fakt malá trocha oudu v kombinácii s tmavou čokoládou JE príťažlivá. Zázvor, bylinky, muškátový oriešok tomu vztvára len také křoví, aby to nebolo prigurmánske a kosatcové maslo tomu umožňuje zmäknúť. Ok, tak táto vôňa rozhodne obmäkčila moje srdce minimálne čo sa možností oudu týka. Toto nie je úporný pokus o ďalšiu oudovku v rade, ale bez neho by to tak dobré nebolo. Vlastne bez neho by to úplne strácalo šťavu.
fallintostars (Eau de Parfum)
Toto sa mi páči trochu menej než meltmyheart, ale znova je tu oud zapracovaný veľmi umne, premyslene a nekrikľavo. V tomto prípade do zmesi kvetov, predovšetkým medového narcisu, jemného dreva a zmesi sladších živíc. Je to rovnako pekné ako predošlá, ale menej ma prekvapila yložením. Proste oud v kvetoch a živiciach je predsa len kombinácia, ktorú človek cíti častejšie, aj keď táto je mimoriadne vydarená.
Ty jsi hotová údernice - nestíhám tě ani číst (a fotky tradičně
).
...to je mor! Jak přijdu ke vzorkům, jen sedím a píšu, popíjím vínko, prokládám cigárkem, nejím![]()
Mě to totiž stresuje, jsem nemožná, že to chci zkusit jako všechno hned![]()
No, dnes finito.
Ale když vejdu do bytu, krásně mi to tu voní, jak jsem to měla rozložené po stole![]()
Děkuju...![]()
Tak jsi právě zrecenzovala závislost![]()
...máš pravdu, asi jo![]()
![]()
Rose de Chine (Tom Ford) - sladký čaj s jemnou růžovou růží, malinko ovocného závanu - taková krotká, kreace spíš japonská než fordovská. Jenomže to byl jen zastírací manévr - potřebovala na rozvonění víc času, než je obvyklé. Finále v podobě růže zalíté ve směsi jemně sladce kouřových pryskyřic je velkolepé a Forda hodné.![]()
jerry
...to je mor! Jak přijdu ke vzorkům, jen sedím a píšu, popíjím vínko, prokládám cigárkem, nejím
Mě to totiž stresuje, jsem nemožná, že to chci zkusit jako všechno hned
No, dnes finito.
Ale když vejdu do bytu, krásně mi to tu voní, jak jsem to měla rozložené po stole
![]()
Potvrzuji je to Nishane Afrika Olifant....na mě držì osm až deset hodin a pořád ji na sobě cìtìm, okolì mě v tomto přìpadě nezajìmá![]()
Unutamam je divný, já ho přijal tak po pěti zkoušenìch. Na kamarádovi vonì jak kus hořké čokolády mlsaný z opáleného těla uprostřed džungle po dešti
Miru tvůj recenzoidnì vodopád značì bohaté zkušenosti. Uplně se s tìm mazlìš a jedeš....do neděle máš celý WP sjetý![]()
Os Bepolar mi na papìrku vyzněl jako toaletnì nehoda v okrasné zahrádce, na kůži to už byla pecka. Hodně se mi lìbila.
Miru
Ty jsi hotová údernice - nestíhám tě ani číst (a fotky tradičně
).
jerry Až dorazí svěženkový WP k Tobě, očekávám také smršť Tvých výstižných recenzí-glos ![]()
slniecko se do něj teď pustí a je pilná jako včelka ![]()
cc Miru
Holky, jak mám teď autorský blok, tak jsem rád, když tak hezky píšete vy! ![]()
![]()
Miru
Ty jsi hotová údernice - nestíhám tě ani číst (a fotky tradičně
).
jerry Až dorazí svěženkový WP k Tobě, očekávám také smršť Tvých výstižných recenzí-glos ![]()
slniecko se do něj teď pustí a je pilná jako včelka ![]()
cc Miru
Holky, jak mám teď autorský blok, tak jsem rád, když tak hezky píšete vy! ![]()
![]()
Miru
Ty jsi hotová údernice - nestíhám tě ani číst (a fotky tradičně
).
jerry Až dorazí svěženkový WP k Tobě, očekávám také smršť Tvých výstižných recenzí-glos ![]()
slniecko se do něj teď pustí a je pilná jako včelka ![]()
cc Miru
Holky, jak mám teď autorský blok, tak jsem rád, když tak hezky píšete vy! ![]()
![]()
...no, já s dovolením, ještě na noc jednou šplíchnu Afrika Olifant a Animalix a uvidí se
...no, k Tvému kamarádovi bych si i ráda přivoněla...
...je fascinující, jak si vůně s každým dělají, co chtějí...
...jo, bez vůní bych nežila. Moc děkuji.!![]()
...máš na svědomí moje těšení na každé další nové ráno![]()
![]()
![]()
jerry Nezklameš!
PS: Cílem WP je udělat radost a umožnit vyzkoušet pěkné vůně více lidem!
A mj. si přečíst pár pěkných recenzí ![]()
jerry Pro mě nejhezčí z trojice :-).
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.