Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 14:06

viktorka_od splavu Podle mě tím myslela "všechny tři, co jsme měli doma". Můj projekt přečíst všechny verneovky mi kdysi vydržel několik let a zůstal samozřejmě nedokončený.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 14:32

Kurnik nemoh by ten tajtrlík odtáhnout zpátky a zkusit štěstí tam? Měl by to prakticky v kapse, žádný zle!

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-slovaci-by-ceskym-prezidentem-zvolili-babise-40419635

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 14:39

barbucha no, jediný, co se u toho dá vyvodit je, že na nás Slováci maj furt pifku, ne že by ho zvolili i sobě! (Jen podle nadpisu, článek jsem nečetla, přiznávám..)

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 15:02

Ounz 

Jako že ho podporujou (by podpořili) schválně - proti nám? 

Tam se píše, že bejt to na nich, stačí mu první kolo ovšem je to tak: v českých prezidentských volbách. Já hloupá z toho vyvodila, že nám ho záviděj

(Pifku?! Za co? Jsme je snad okradli nebo co? Chudáci ti co tady žijou, musej strašně trpět! )

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 15:09

barbucha Já bych to nezobecňovala. Hlasovali čtenáři serveru Pravda.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 15:27

barbucha neee..to byl ode mě jen takovej prostoduchej vtípek

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 15:34

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 15:38

Ounz barbucha tak spousta Slováků si myslí, že Zeman není zas tak špatnej prezident. 

Na Čaputovou mají pifku, že moc fancy ( co čtu jako progresivní). Teď jsem se na Slovensku dozvěděla, že máme strašné kandidáty na výběr. 

Offline Zuzuli
Avatar
3710 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 16:25
Reakce na Aranel:

​Taky to tak mám. Sama ze sebe jsem překvapená, jak na mě funguje "řád a klid".

(Akorát se někde zatoulal voličský průkaz. Dneska odpoledne musím zavolat starostovi, naštěstí mám nějaké plány B, v nejhorším to do trvalého bydliště stihnu...)

​Na to pozor, jak jednou máš vydaný voličský průkaz, musíš volit s ním. Já na vysoké sedávala ve volební komisi (a můj bratr tam je ještě teď), a ti lidé, co měli voličský průkaz, byli v seznamu skrtnutí. Takže když přisli, že nakonec nikam neodjeli, tak jsou volit jako obvykle, posílali jsme je domů pro průkaz, protože jsme jim prostě obálku bez něj vydat nesměli. Je to ochrana před tím, aby někdo volil vícekrát na různých místech.

Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 16:31

Zuzuli Já vím, chtěla jsem zjistit, jestli nedorazila ta moje žádost k němu (to bych jela do trvalýho bydliště s občankou), nebo se zatoulaly voličské průkazy na cestě od něj ke mně (to bych šla zbuntovat poštu, ať to koukají najít). Ale zafungovalo kouzlo "postěžuj si na Parfumánii", obálka s průkazy čekala ve schránce!!

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 18:20
Reakce na barbucha:

Já hloupá z toho vyvodila, že nám ho záviděj

​​Nikolivěk - oni se bojí, že se jim tam vrátí

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 18:29

a takovej to byl hezkej páreček...

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:06

RoSa Přebíjím.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:08

Sweet Potato týjo, to je Balkán! fakt rumunskej skořápkář

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:09

RoSa Sweet Potato Ježkovy, kam na to chodíte?

Offline Lenka22
Avatar
2622 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:14

Nám doteď nedorazily volební lístky....nevím, co si o tom mám myslet. Co vy ostatní z Prahy 5? Asi je máte, co by se to tu už probíralo....

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:16

eM Já na to narazila na tvitteru. Ale jsou to fotky, které on (teda, on, jeho marketéři) dává na svůj profil.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:17

Lenka22 já je mám snad už 14 dní (Smíchov teda)....

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:19

Lenka22 To máš fuk, dají ti je ve volební místnosti.

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 12. ledna 2023 19:20

Myslela jsem, ze v te poslední debate budou vsichni a oni to zase rozdelili :(