Tak jsme měli padesát let výročí okupace, nic. Měli jsme svátek sv. Václava, českýho patrona... taky nic.
Myslíte, že ten tvor vyleze aspoň na výročí VŘSR?
Tak jsme měli padesát let výročí okupace, nic. Měli jsme svátek sv. Václava, českýho patrona... taky nic.
Myslíte, že ten tvor vyleze aspoň na výročí VŘSR?
barbucha já mám pocit, že na sv. václava prý pronášel něco o kolaborantech ...![]()
barbucha Vylezl na sportovce. na ty si čas udělal. nemůžeš přece chtít, aby ho museli voživovat několikrát za měsíc ![]()
To jsem někde zahlídla, ale to bylo jen tak mezi řečí někde, ne? Žádný veřejný vystoupení jakože jen pro tu příležitost...
Pravda. Já nechci, aby ho vůbec voživovali ![]()
barbucha nevím, říkal mi to otec, tedy resp. slyšela jsem o tom nadávat otce ![]()
Tak jsme měli padesát let výročí okupace, nic. Měli jsme svátek sv. Václava, českýho patrona... taky nic.
Myslíte, že ten tvor vyleze aspoň na výročí VŘSR?
Ať je radši zalezlej, řekla bych. Beztak je každý jeho veřejný vystoupení leda ostuda.
barbucha obavam se, ze vyleze na mnichov, aby si mohl kopnout do soucasnych spojencu
Ajaj, to zní skoro pravděpodobně ![]()
barbucha nevím, říkal mi to otec, tedy resp. slyšela jsem o tom nadávat otce
![]()
Dadoo no ptala se maminka, koho má volit... jako fakt nevim. nikoho![]()
barbucha zatim je to pozitivni, repka ct se obesla bez nej :D mozna o tom ale placal ve ctvrtek u soukupa, to bohuzel nesleduju
A jedno z hezkých prvních míst v soutěži o volební dno...

barbucha oni se zřejmě úplně po... a chtěj mi to dělat eště těžší!

barbucha Letos je na tom prvním místě natřískáno.
No, vzpomněla jsem si na tebe hned.
Však píšu, že jedno z prvních. Už je toho tak ňák fakt moc...
Již se těším na komanda ODS, jak budou z tramvají vyhazovat houmlesáky. Takovej mladej Klaus by je moh aspoň vystrašit...
Mutziputzi chodnik je od slova chodit je muj oblibeny pokrik na cyklisty, kteri jezdi po chodnicich, byt maji vedle cyklostezku... a ty segwaye na obrazku mi prijdou jako stejny zlo
magoš

Mutziputzi Stuchloš má koukám dobrej matroš.
protože: kdo maže, ten jede! pro kámoše z magoše jistě žádná novinka ![]()
Dost dlouho jsem přemejšlela, vo čem to mluví.
No hlavně že maj namazáno.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.