barbucha Obecní byt není v podstatě sociální, je to prostě hospodaření s majetkem obce, není to nic primárně sociálního a pro potřebný, proto za nabídnutou nejvyšší hodnotu, ten tvuj "vykuk" by si spíš koupil byt svůj než nabízel dvojnásobek obvyklýho nájmu, jeho motivace mi nějak uniká.
Stát ani obec tady není od toho, aby se na ně měl občan spoléhat, nevim kam na to furt chodíš.


