Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 17:57

razorblade continuity 

Ani náhodou! 

Právě jsem povečeřela, děkuji pěkně.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 17:58

continuity hele barbucha je aspon pripravena... ale co jsme meli delat my, co jsme to poslouchali live a zasahlo nas to tak necekane? Jsem asi pet minut mela zaludek na vode

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:41

razorblade tvl razuno! ja na to klikla! aurrrgggghhhhhh

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:48

razorblade tentokrat ho exhumovali nejak nedbale

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:51

razorblade Já klikla! Já klikla!!

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:57

razorblade poslouchala jsem primy prenos na Radiozurnalu.

Mam ryze technicky dotaz: proc ct24 dava primy prenos tiskovek a projevu, treba dnes Zemana, s cca 20 az 30ti vretinovym zpozdenim? Na Radiozurnalu skoncil a na ct24 live pokracoval prave s tim zpozdenim. Je v tom zamer nebo je to jen prenosem?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 19:34

razorblade jsem klikla... tvl, tohle snad nemáme zapotřebí

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 19:42

jinx eee, promin

Liesel ja si myslim, ze drobny zpozdeni zivejch vstupu musi mit i radiozurnal. Byva to z duvodu kdyby nekdo rekl neco sprostyho nebo nejaky jiny naruseni. Teda bohuzel u kauzy pussy to neslo, protoze prezidenta proste nevypnes. :/

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 19:45

razorblade zajimavy ze v Americe to slo:D

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 19:48

rasaNori Ale už se o tom pár dní mluví a asi ještě dlouho bude po celém glóbusu. Hodně výjimečná událost.

Online jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 20:14

Proč jsem jen neposlechla dobře míněné rady "Nevotvírej to".

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 20:20

jerry Já vam fakt nechci zle

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 22:53

Ježíš, to je nechutný..

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 23:02

Mně se z projevu pana prezidenta nedělá dobře i když nekrká, otvírat nepotřebuju.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 07:27

Pozerať nebudem, ale kdesi som čítala, že poprial šťastné Vianoce a krásny Nový rok, čo samozrejme tento rok plno ľudí mať nebude, ale tak čo už... Tak aspoň tento vyzerá tak, že máme od neho na chvíľu pokoj. To je celkom pozitívna správa.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 08:07

paktofonika popral to poslancum... "bez ohledu na jejich politickou prislusnost", coz je od nej opravdu moc pekne

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 08:19

razorblade aha, no škoda. 

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 08:27

razorblade on by mel mluvit nejlip na plyback, ktery by predtim nekdo dukladne zkontroloval a sestrihal

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:54

razorblade včera bola prdel a dnes vysielali úbožiaka Bureša.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:00

paktofonika no, dneska byla taky prdel nejhorsi na celym dnesku byl podlejzavej smich poslancu ano