razorblade Je to hrůza a ods je totálně odepsaná. A já si akorát opět nadávám do debilů - jak já jsem si mohla krásně žít v Lausanne. Ach jo. Vidina toho, že se dočkám důchodu je nulová a chudáci děti a vnoučata.
A proč si nežiješ krásně v Lausanne? Já mít tu možnost, jedu hned zejtra. ![]()
Mám to tam moc ráda.

