Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:13

A Schillerová na FB znova nabízí dluhopisy. Dělá si prdel?

 Za všechny hovoří jedna z reakcí: "Ministryně financí dealuje státní dluhopisy obyčejným smrtelníkům, kteří kvůli covidu nemají pomalu ani na jídlo...Tak jo, teď už jsme v hajzlu"

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:23

barbucha myslíš tohle? 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:41

barbucha no i když panize máš. k investování si potřebuješ zřídit majetkový účet, co stoji prostřednictvím distributora pár stovek. (To by byla hezká úloha k maturitě z matematiky. Vypočitejte kolik musí být minimalni investice, pokud chceme být na nule, budeme držet dluhopisy dva roky a poplatek za zřízení majetkového účtu je 500Kc a poplatek za předčasné splacení je 100Kc.)

Ten pevný úrok se podle mě dnes nevyplatí vůbec, už i stavebko má vyšší vynos. A pokud to mám držet 8 let, tak jsou lepší nastroje. U těch protiinflačních je to teď otázka, asi si to zas spočítám. Já to zvažovala někdy loni na jaře a to byly akciové fondy lepší. Pokud se někdo boji inflace a chce z nějakých důvodu držet koruny, je to možná cesta. 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:44

999 tak toto je úplně příšerné, to by snad mělo být trestné, protože pokud do toho babička vrazi vnoučatům ten covid důchod a rozdělí tech 5 litru mezi dvě tři děti s těmi certifikáty, tak na tom svorně prodělají jenom na poplatcích. To chce investici v řádu 10 tisíců, aby to k něčemu bylo. 

Hlavně, že když ti investice nabízí makléř, tak musí vyplňovat investiční dotazník a kdovicojeste. Ministryně financí potřebuje akorát fotografa.

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:51

continuity Co fotografa, kameramana. A doporučuju si to na tom twiteru pustit, protože to je potom ten správný zážitek...kde je ten blijící smajlík? 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:53

999 jak tím tónem starostlivě tetičky radi národu? No já si to radši ani nepředstavuji, natož abych na to šla dobrovolně koukat.

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:56

continuity Jak nabádá muže, ať to ženskejm teda nekupují, pro ně jsou přece jinačí dárky... mrk, mrk

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 11:57

vloni dělala Schillerová vánoční agitku na ten státní secondhand... tam jsi mohla koupit dárky jako třeba těžítko, magnetky na lednici, mobilní buňku, hrobku nebo i lešení

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:00

999 já si to snad jdu pustit.... 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:07

999 no ty blaho, to předčilo má očekávání, Provident hadr.

Jinak jim ta slavná kalkulačka počítá výnos před zdaněním. 

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:31

Komentar na Ihned Cau lidi, ochranim vas,tenurcite

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:33

continuity To je viď?

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 12:35

Liesel jeje, to už jsem odemykala do Covidu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 14:08

continuity 

Mě počty nebavěj a nějaký úroky už vůbec... základní problém je v tom, jestli půjčovat peníze zlodějům a podvodníkům!

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 10:12

RoSa 

Offline jerry
Avatar
11141 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 17:36
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 18:00

Ja vim, ze je to Forum24, ale i tak me titulek pobavil :D

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 18:19

razorblade to už je hrozná ostuda, toto..

Offline Torrah
Avatar
3285 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 18:32

razorblade vláčej ho jak medvěda, to je fakt hrozný. Kdoví, jestli vůbec tušil, kde je.