Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Torrah
Avatar
3285 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:36

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:39
Reakce na Sweet Potato:

Kokoska No prodejna to musí prodat, a aby to prodala, musí to někdo koupit!

​jejda

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:03

Nejste nekdo z MS kraje? My furt nevime, co je Hanzel desitka jednu kolegyni napadlo, jestli to nejaou joo centimetry, kdyz tak rychle vypinal ten mikrofon

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:06

razorblade nejsem, ale:

Pak jsem zmínil fakt, proč se mu v Karviné přezdívá Hanzel Desítka. V Karviné koluje takový vtip, že pan Hanzel z každé státní zakázky měl deset procent. To není obvinění, to je jeho přezdívka.

https://zivotvcesku.cz/ja-jsem-ucitel-na-zs-ja-mam-kurz-preziti-rika-volny-po-bitce-ve-snemovne/

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:13

viktorka_od splavu ha! Ja si to keho videjko jeste nepustila

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:19

Sweet Potato no, eště přijde čas kuchařky se salámovejma mističkama na oslavu tatínkových padesátin!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:24

razorblade ja na tu potycku ted koukam ve zpravach ct1 a byt je volny dement tak s tim mikrofonem to bylo hodne mimo. samozrejme, pustili jen kousek..

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:39

viktorka_od splavu V přímém přenosu mi to mimo nepřišlo.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:44

viktorka_od splavu ja si myslim, ze hanzel to zvladnul v pohode

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:44

viktorka_od splavu ježiš, on je učitel? 

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 19:50

Sweet Potato tak to uz je kravina na kvadrat. Doufam, ze to EU zatrhne, pry to asi odporuje volnemu pohybu zbozi nebo jak se tomu nadava.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:14

Kokoska Doufám. Před časem prý chtělo něco podobného zavést Rumunsko(?), nedopadlo to.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:24

Beranka nojo, dementi jsou všude

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:30

Beranka Prý tělocvikář. (Neověřeno)

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:38

Sweet Potato prave jsme se kvuli tomu lehce postekali s manzelem

Ja uznavam, ze by v obchodech melo byt vic ceskeho zbozi, treba takovy Lidl vubec nema ceska vejce a mlecne vyrobky asi prevazujou polske a nemecke. Dejme tomu, ze obchod dodrzi tech 60% ceskych vajec a jogurtu. A jak me primeje, abych si koupila to ceske? Asi tam nebude stat pan s rakoskou, takze jedina moznost je kvalita nebo cena, a spis to asi bude ta cena. Ze by cesti vyrobci prodavali levne, v to neverim, protoze diky tomu limitu budou mit zaruceny odbyt, tak proc by sli pod cenu. Takze co? Zdrazi se zahranicni zbozi tak, aby to ceske bylo vyhodnejsi. Pripravte si penezenky, zapomente na COS a zacnete setrit na zakladni potraviny.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:41
Reakce na Kokoska:

Ja uznavam, ze by v obchodech melo byt vic ceskeho zbozi, treba takovy Lidl vubec nema ceska vejce a mlecne vyrobky asi prevazujou polske a nemecke. 

​no a já nechápu, pokud ti to vadí, proč tam chodíš a proč to kupuješ (jestli ne a jen to tam přepočítáváš a nenakupuješ, tak beru zpět:-P

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:42

Kokoska Plus se zdraží i to české, protože ho bude málo. Velké řetězce přeplatí malé obchůdky.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:43

Kokoska Jo a Lidl má přece ta vejce od českých slepic, co emigrovaly za lepším do Polska

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:50

viktorka_od splavu nekupuju to, co nechci, vybiram si jogurty a dalsi veci ceske a pro vejce chodim jinam. Do Lidlu chodim kvuli masu hlavne a kdyz uz tam jsem, tak holt koupim i neco dalsiho. Pokud mi to zahranicni zbozi chutna vic, nebranim se mu, Emental napr. klidne nemecky a parmezan italsky. Jen jsem projevila nazor, ze timhle narizenim by sly nahoru ceny vseho. 

Offline continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:53

viktorka_od splavu ale s vejcemi je problém skoro všude. Já bych tak ráda kupovala ceska vejce z volného chovu - takze koupím 10ks za bratru 80kc všechny žloutky se roztečou, protože jsou starý?