Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:10

Sweet Potato

 modelka naše. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:15

continuity Ale na týhle fotce to vypadá, že Ála docela zhubla

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:16

crazydaisy ona bude kolorovaná už ta první.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:16
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. února 2021 20:19

continuity Děkuji. Anketa?

a/ je úplně blbá a neví kdo to je

b/ je úplně blbá a někdo ji řek ze to byl taky minfin

c/ si z nás dělá prdel 

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 20. února 2021 09:42

andulka01 pridala bych

d) je uplne blba a nikdo ji to nerekl

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 20. února 2021 09:46

Liesel 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 20. února 2021 10:12

crazydaisy Jo určitě zhubla, vlastně ji to i sluší. Ale s výkonem ministryně to bohužel nesouvisí. A na to konto nás čeká víc fotek, ta dáma je velmi samolibá.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. února 2021 10:23
Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 22. února 2021 11:26

Tak tohle může říct jen ekonomickej pablb - každý student obchodní akademie snad ví, že v tržbách je obsažena i částka za náklady/spotřebované nákupy - nákupní cena prodaného zboží, které při neuskutečněném prodeji jaksi nebyly spotřebovány... to neprodané zboží přece těm obchodníkům zůstalo! maximálně tak ušlý zisk bych akceptovala jako oprávněný požadavek...

„V tuto chvíli vyzývám představitele vlády, aby se majitelům a provozovatelům protiústavně uzavřených obchodů veřejně omluvili a do týdne schválili systém, kterým zajistí náhradu způsobené škody ve výši sto procent průměrných tržeb za celou dobu protiústavní uzavírky,“ dodal Prouza.

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 22. února 2021 11:55
Reakce na continuity:

crazydaisy ona bude kolorovaná už ta první.

​Alenka s photoshopem umí. Jedno foto z 13.1., druhé téměř aktuální

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 22. února 2021 12:07

Fiction Nenene, na to má Alenka profíka, platíme jí ho my všichni. Ostatně, myslím si, že jí platíme i tu hubnoucí kůru, osobního trenéra, kadeřnici, vizážistu...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 22. února 2021 12:36

andulka01 ... akorat blba je furt stejne, s tim nic nenadela

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:17

viktorka_od splavu ...mně připadá, že je blbější čím dál víc

Offline Kammila
Avatar
759 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:35
Reakce na Fiction:

viktorka_od splavu ...mně připadá, že je blbější čím dál víc

​jsem ráda, že si to nemyslím jen já! Já už mám její IG skoro jako guilty pleasure a přemýšlela jsem, jestli začínám být více kritická (aneb už mi vše leze na mozek) nebo přidává na plyn ona

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 23. února 2021 14:34

Fiction 

Mně taky. Navíc se mi zdá, že už na všechno rezignovala a věnuje se jen svýmu instáči.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 23. února 2021 15:07
Reakce na Fiction:

viktorka_od splavu ...mně připadá, že je blbější čím dál víc

​spis bych rekla ze jak popousti uzdu tem svym exhibicim tak se to proste cim dal vic ukazuje, kdyby byla vic zticha tak si clovek tolik nevsimne

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 23. února 2021 17:34

barbucha Kdyby opravdu rezignovala, tak jen dobře . Na IG může být třeba za královnu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 23. února 2021 18:19

rozarka 

No nevim. Myslíš že by nám Bureš se Zemanem nedodali někoho ještě horšího?

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 23. února 2021 18:41

barbucha Vlastně máš pravdu, vždycky může být hůř