Tulipe I sako měl takový teplákový a skoro plakal![]()
Aktuální česká politická situace
Nejhorší na tom je, že to tak úplně klidně mohlo být..
bram no ja se vsadim ze ano, beze srandy!
jerry Že by až taková sebereflexe? ![]()
Že by Zeman naznačoval svůj odchod..? ![]()
Zeman chce aby se odvolal Blatny, Petricek, a sefka SUKL. Protoze odmitaji sputnik. Tvl to uz sedmy kruh pekla tohleto!
rasaNori Kam až tohle může zajít... To už není ani absurdní drama.
rasaNori my se o tom bavili už o víkendu doma, kdy se tak stane
když jsme slyšeli sefku SUKLu jak vysvetluje, proc sputnik ne. Petricek jim lezi v zaludku uz dlouho.
Jen tak na okraj. Ze Zemana se mi delalo zle vzdycky, ale posledni dobou vic. Je zlo v ciste podobe.
Lamicka Presne. Kombo tech dvou nejvyssich, cisty zlo jak z pohadky.
Lamicka Já teda do pátku čekám ještě odvolání Plagy.
Jsem zvedava kdo tam zbyde...
999 jo, plagu taky čekám
moora A poslední zhasne.
rasaNori Kůl v plotě? Už zase?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


