Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 10:42

andulka01 no vida, včera mi říkala maminka, že blatný musel skončit protože je z brna a pražáci ho tam nechtěli - já se jí smála co že to je za blbost. a samozřejmě, opět musím uznat, že maminka má vždycky pravdu

​Ale di ty brňačko. Toho Aspergera tam dosadili jen kvůli Sputniku...

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 10:43

Sweet Potato To už se ví, kdo místo Zaorálka? Kdo?

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 10:44

andulka01 Mi to připadá šílené jak jdou Rusákům na ruku a ani to už neskrývají.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:12

brrr Prý Birke. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:18

Sweet Potato Nic o něm nevim. Špatný moc?

Teda nad celou touhle rošádou se mi zvedá kufr.

Offline Kokoska
Avatar
34655 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:23

A co Petříček, ten vydrzi? Nekde problesklo, ze by prave Zaoralek mel jit misto nej. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:23

andulka01 Horší je, že o něm neví nic lidi kolem kultury.

Starosta Náchoda. Strojař, dopravák, člen nějaké Česko-čínské komory... Co jsem tak navnímala.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:24

Kokoska No právě. Nevydrží.

Offline Kokoska
Avatar
34655 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:26

Sweet Potato jo, ja jsem preskocila kus debaty, uz vidim, ze se to tu psalo.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:28

Ale někde jsem četla postřeh, že lidi, kteří mají rádi, Petricka, by ČSSD stejně nikdy nevolili, takže ČSSD v čele je celkem k nicemu. 

A když se nad tím poctivě zamýšlím, bude to asi pravda. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:29

continuity To prý zaznělo na tom jejich sjezdu.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:29

Sweet Potato noo tvl... už je to tady, kulturu pracujícímu lidu! No spíš bude je na zaplácnutí do voleb, dělat asi nic moc nebude, Zaorálek tam byl taky jen na čekačce. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:32

 Za to Arenberger poslouchá i Halducha s i Smejkala, čímž mě mile prekvapil. Jestli mu to vydrží ( třeba z důvodu, že se nechce ztrapnit a utpela by jeho ctizadost, kdyby nás zavedl do ještě větších sta.ek), tak asi dobrý. Ještě Babiš bude brečet za Blatnikem. Ten je vykopal už v prosinci. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:34

Sweet Potato druhá věc je, že Hami stranu spolehlive dovede kam patří - mimo parlament. Komu Babiš nevadí, bude volit Babiše a komu vadí, ten to ČSSD neodpustí. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:44

continuity Arengerger má za úkol to nepodelat hned, aby to vypadalo na úspěch a do voleb to byly plusovy body pro Babiše. Blatný by to uměl taky, ale je příliš spojený s krizí. Takže Arengerger je teď radši trochu opatrnější, ještě má být studené počasí, až to za něj vyřeší počasí, to uvidíme jak bude rozvolňovat. Hlavně podle nového systému s přihlédnutím ke zájmovým skupinám, už se těším 

Ovšem fascinuje mě, jak na příkaz choromyslného starce, celá země během pár dní otočí kormidlo do náruče Ruska. Stačí pár dní, nějaký rošády na ministerstvech a oujeee, jedeeem.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:47

continuity Tak. Akorát bych si tipla, že ve světle zjištění NKÚ se bude chtít Hamajda upíchnout v parlamentu stůj co stůj... Tam totiž trestní oznámení padat budou, doufám.

Offline Lenka22
Avatar
2623 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 13:27

Myslím, že Moláček  to dost trefil. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 13:51

Lenka22 hřebík na hlavičku

Je to normální informační válka. Rusové v tom vynikají. 

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 13:51

Pokud nebude mít Sputnik "glejt" EU, tak se přece musí na očkovanou osobu pohlížet mimo ČR (tedy s výjimkou Ruska a Maďarska) jako na neočkovanou. A volný pohyb po EU v podobě jako osobám očkovaným schválenými preparáty umožněn být nemůže. Nebo se pletu?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 14:20

A moc by mě zajímalo, co si myslíte o dění okolo CT? V Reflexu Tichý Lipovskou urputně obhajuje, prý má nějaké zásadní zjištění. Já nechci dělat závěry, ale přijde mi to celé strašně přes roh, bez souvislostí, splácané a hysterické. Fakt je možnost, že by po těch letech najednou na Dvořáka našli něco tak zásadního?