Sraz v Brně - neparfémový

07. června 2021 20:38
Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 21:21

Renusatko škoda, že jsi to nestihla 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 22:35

Fakirka My jsme chvíli doma. Já to ani nechci komentovat. Musel pro nás jet manžel. Já jsem nas...., syn vysmátej. Kamarád prodává chatu, tak se zajedem podívat, na otočku. Už teď vím, že ji nechceme, protože se tam nedá dostat dopravou, ani na kole. Tak možná padák a letadlo

A to se mi v noci zdálo, že jsem v lese, úplně bezdůvodně, někoho zabila. Hledala jsem v tom snu něco hlubšího, jako důvod, proč se mi to zdálo a ono to asi bylo takhle jednoduché.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 21. dubna 2023 23:16
Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 06. června 2023 11:20

Renusatko Pavlena viktorka_od splavu clothilde Isca 

Dámy, 21.6. budu v Brně na školení, které by mělo být přibližne do 16.

Nebudete mít pak některá čas se sejít?

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 06. června 2023 11:24

Fakirka nic nemám a moc ráda tě uvidím..! Mám tě v kalendáři a místo doladíme, podle toho, kdo všecko bude moci a taky podle toho, kde se budeš školit.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 06. června 2023 11:38

Pavlena paráda...školit se budu asi na Výstavišti

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 06. června 2023 11:39

Pavlena

Fakirka 

Připojuju se, moc ráda se potkám!

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 06. června 2023 12:59

Fakirka Renusatko clothilde taky moc ráda přijdu :-)

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 06. června 2023 13:37

Fakirka kdybys měla v souvislosti se školením bloudit, tak mě neváhej kontaktovat..! Ale výstaviště máš jednoduše z Hl.nádraží tramvají č.1, z tramvajového ostrůvku, který je nezvdálenější nádražní budově.

Chtěla jsem vás vytáhnout do kavárny u Vily Stiassni, kousek od výstaviště, ale oni mají jen víkendy a pondělky.. Tak myslíte, clothilde Isca zase Skog? Nebo můžeme Cafe Tungsram poblíž kapucínů, kousek od nádraží, takže to Fakirka bude mít jednoduchý zase od tramvaje i na vlak..?

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 06. června 2023 13:48

Pavlena jsi zlato, děkuju

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 06. června 2023 14:53

Pavlena clothilde Fakirka Klidně bych byla pro Tungsram, pro změnu, neznám to tam, teda. Moc se mi líbilo kus vedle, nahoře na náměstí v Liselotte, ale to je teda cenově o kus výš. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 06. června 2023 15:03

Isca Pavlena clothilde Mně je to úplně jedno, nechám to na vás

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 06. června 2023 15:42

Já mám odpolední, zkusím to pořešit nebo se přidám později. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 06. června 2023 15:49
Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 06. června 2023 16:01
Reakce na Renusatko:

Já mám odpolední, zkusím to pořešit nebo se přidám později. 

​a ja napodobne (kone:-)

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 07. června 2023 08:37

viktorka_od splavu přicválej na koníkovi

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 09. června 2023 13:29

viktorka_od splavu Pavlena Renusatko clothilde Isca 

děvčata, zrušili mi - přesunuli - školení na září....tudíž v Brně nebudu.Mrzí mě to, neviděla jsem vás už věky.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 09. června 2023 13:37

Fakirka  no ale pokud to znamena, ze se ti v nove praci furt libi, tak bezva:-) snad se najde jina prilezitost

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 09. června 2023 13:39

viktorka_od splavu v práci se mi líbí...ale už to nevidím tak dokonale...

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 09. června 2023 13:59

Fakirka škoda, že se neuvidíme, ale snad se zase najde příležitost. A opadání růžových brýlí není ani v práci úplně špatné.. Hlavně nezapomeň využít období hájení a zařídit si co nejlepší vybavení a pomůcky a nástroje..! Doufám jsi neskončila tou myškou..