33lejaby To je korálový odstín, že? Z té nové řady mám jednu z těch mých dvou "chanelek". Je to odstín Freshness. Rtěnka je hodně krémová, sytě pigmentovaná a dobře se nosí.
Fleur Děkuji. ![]()
Je od Lancome, vyklápěcí dvoupatrová. Pod šminkami, ve spodním patře byla ještě černá tužka na oči, konturka na rty, štětečky a houbička. Na houby je, že do těch rtěnek se vždycky práší ze stínů, pudru...
Díky. :) Oční stíny a řasenky Lancome mám fakt ráda, v téhle paletce se mi hodně líbí odstíny /stejně jako všechny Tvoje rtěnky jsou naprosto super/, ale zasedací pořádek v paletce se mi zdá poněkud nešťastný, jak ho popisuješ... :)
33lejaby krasny rtenky, ta cGuerlain co jsi psala, ze na plaz je presne moje krevni skupina. Asi to taky doma zreviduju, at me prejdou roupy. Ja teda ujizdim na tvarenkach, v posledni dobe kremovych.
Tak jsem dnes doplnila zásoby, sáhla jsem po jiných odstinech než obvykle nakupuji. Teď ještě aby ty roušky zrušili..
33lejaby to sú tie najnovšie od Sisley?
33lejaby Krásné odstíny!
Ano jsou. Ve vecernim osvetleni vypadaji jinak než pri denním světle. Ta první je odstín 31, 20, 30. Odstín 30 má zlatavý shimmer, stejně tak i ta prostřední Chanel.
Jsem vletěla do Marionnaud, měli slevu 30 %, ještě jsem chtěla z nejnovějších rtěnek Chanel odstín Zenith, zatím tu řadu vůbec nemají, přitom jinde ji už mají dlouho? ![]()
Děkuji ![]()
Jsem chtěla víc teplejší odstíny, přece jen v 50 už mám vrásky a říkala jsem si že ten teplejší odstín ty vrásky víc zjemní. Ať nevypadám moc tvrdě ![]()
33lejaby tiež som na ne pozerala, sú parádne![]()
Hlavně jsem zvědavá jaké budou na rtech. I spousta jiných balzámových rtěnek mne vysušovala.
33lejaby Krásné odstíny! S tím pocitem na rtech je to strašná loterie i u krémových rtěnek, naposled jsem pořídila Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick a sice nevysušuje, ale rty po chvíli jakoby brní. Nejlepší zkušenost mám s Guerlainem, mám dva kousky z řady La Petite Robe Noire a ty asi budu nosit do roztrhání...
Včerejší nákup 
Včerejší nákup 
33lejaby krasny nakup, ta rtenka je prosim jaky odstin?
918 My rose
33lejaby krasna, moc dekuji
33lejaby prosim , kde nakupujes? Nemuzu ji v zadnem e-shopu v CR najit...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.