Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline alibi blogger
Avatar
4208 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:19

Luna :), jestliho má ráda ;)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:32

Luna Mne zas slon voni jako svitive ruzova rtenka. Nosila ho totiz (nejspis) jedna pani ucitelka ze zs, ktera nosila svitive ruzovou rtenku, tak to mam od detstvi spojeny

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:54

Luna mne slon voni jako svarene mleko s korenim takze jogurt je dost blizko

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:55

razorblade To je hezké.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 20:21

Luna Ta dětská přirovnání jsou nejlepší. Hlavně, že se jí líbí.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 20:49

Fleur viktorka_od splavu Ona mela na mysli nejspis vanilkovy Pribinacek, strasne ho miluje od prvniho ochutnani. Rikala mu vzdycky VALINKOVY. A vubec miluje vsechno s "valinkovou" prichuti odjakziva.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:10

Luna Tak to abys přikoupila ještě třeba Spiritueuse Double Vanille .

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:19

Fleur Ceka me neco mnohem horsiho. Mlada slecna touzi po Daisy Dream.

Offline alibi blogger
Avatar
4208 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:26

Luna tak to by se dcerce mohl líbit Irrisime Noir (Jacques se Fath), můj nový přírůstek vanilkový 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:40
Reakce na Luna:

Fleur Ceka me neco mnohem horsiho. Mlada slecna touzi po Daisy Dream.

​Žeby nová parfumaniačka?

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 13:56

Dnes prekvapive dalsi kompliment na Slona s dotazem CO TO JE. Uz jsem se zacala trochu desit, jestli to fakt neni moc, kdyz se na to tolik lidi pta.

A bylo mi receno, ze je to sice silnejsi vune, ale zadny bolehlav a pry velmi prijemna a nevlezla. Tak me to opravdu potesilo a zvazuju stovkovy flakon

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 16:01

Luna Budeš se koupat ve vůni a v komplimetech, to chci taky !

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 16:10

Luna Že by změna signaturní vůně?

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 17:05

Luna A já jsem zjistila, že Slona asi vůbec neznám. Taková neznalost, to budu muset napravit. Doufám, že bude nějaký sraz a dorazíš s ním.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 18:14

Fleur No na jednu stranu me to tesi, sle na druhou si rikam, jake mam doma poklady a tech si treba dlouhe roky nikdo nevsimne...

Korsičanka To ne, na Insolence nema zadna vune. I kdyz v chladnejsim pocasi ji nevyuzivam az tak casto jako jindy. Ted zacina byt takova nejaka pekna sloni sezona.

Renusatko Vezmu ji urcite na sraz. Slon uz neni tak moderni, prece jen je to vune 90. let, ale rada jsem k ni dospela.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 18:17

Luna Já jsem se snažila najít se Slonem společnou řeč, ale nepodařilo se. Tak si ho užívej i za mě.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 18:23

...na Slona jsem sbírala komplimenty a teď je sbírám na 

Idole L´Intense...

(není to prostorovka, že by po mně v místnosti zůstavala vůně, ale když se někdo přibliží tak na půl až jeden metr, chválí...)

Offline alibi blogger
Avatar
4208 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 19:21

Miru ta se mi včera jako jediná z parfumerie docela libila. I víc než ta předešlá - ad. Idole L´Intense

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 20:02
Reakce na Miru:

...na Slona jsem sbírala komplimenty a teď je sbírám na 

Idole L´Intense...

(není to prostorovka, že by po mně v místnosti zůstavala vůně, ale když se někdo přibliží tak na půl až jeden metr, chválí...)

​Koukám, že sbíráš komplimenty jako na běžícím pásu, snad na každou vůni. Mně už parfém hodně dlouho nikdo nepochvalil. Poměrně často nyní dostávám komplimenty na to, jak vypadám, ale vůni nikdo nezmíní.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 02. zaří 2020 20:17

Dalia Málo střiků (viz naše předchozí debata)