Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:27

Dnes kompliment na Black orchid . Na procházce mě svižným krokem předešel mladý muž, po chvilce se zastavil, čekal, až ho dojdu a pochválil - no, úplně mě to zaskočilo a potěšilo. A navíc to byl i pěknej chlap.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:31
Reakce na tina:

A nejsi ty náhodou taky pěkná baba???

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 17:24
Reakce na Korsičanka:

Náhodou ten pocit i někdy mám, takže sorry, Tome

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 18:41
Reakce na tina:

Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 08:50

Dnes ráno som dostala kompliment na Battito od mojej najmladšej slečny (5r) - Mami, ty tak krásne voniaš, ako dobré perníčky  

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 19:42
Reakce na sisa.b:

Ta je zlatá!

Mě dnes potěšil osmák, který pochválil Promise od Malleho, jež mi nechtěně kápla na jeho pracovní sešit

(ten netěsnící simple flakon mě ale pěkně naštval)

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 20:00
Reakce na Korsičanka:

To je dobrej, kluci - nevím jak teď, ale za mého mlada - dávno již tomu - byli v tomto věku nevšímaví.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 20:12
Reakce na černá káva:

Dnes mnozí kluci dbají víc na hygienu - a hlavně na VŮNĚ - než dívky

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 20:14
Reakce na Korsičanka:

To je tedy pro dívky dost nelichotivé.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 20:17
Reakce na černá káva:

Bohužel:( Ale ony k tomu dospějí

Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 22:59
Reakce na Korsičanka:

Promise nepoznám, ale vypadá to, že má chlapec dobrý vkus 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 07:07

Dnes pochvala na N°5 Eau Premiere 2014, kterou jsem zrovna dostříkala. Mně osobně už tato vůně začala vadit.

Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:39
Reakce na Dalia:

To tak býva, že keď chceš nejakú vôňu dostriekať a neplánuješ ďalašiu kúpu, tak príde kompliment

Ja som dnes opäť dostala kompliment od mojej malej slečny na Le Plus BEau Jour de ma Vie. Nastúpila do auta a že: "Juuuj, tu to krásne vonia, to ty maminka, však? Dnes tiež ako perníček, ale taký iný, krásny."

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:31
Reakce na sisa.b:

Nakonec jsem na Pětku dostala kompliment ještě jeden.  Ale vůni skutečně opakovat nebudu.

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 17:46

Na vánočně vyzdobeném žlebském zámku několik komplimentů na Fille en Aiguilles - prý voním jak vánoce (ostatně vůni pro tuto akci jsem dlouho vybírala).

Offline woman27
Avatar
524 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 23:20
Reakce na Korsičanka:

Dnes mnozí kluci dbají víc na hygienu - a hlavně na VŮNĚ - než dívky

Jak kde - taky jsem úča a řízením osudu jsem se dostala na vesnici v horách. Kluci jsou z mého zjevu znechuceni (údajně mám tunu make-up na obličeji - inu nanáším si na rozdíl od kolegyň obličej na ksicht) a smrad z mých vůni zamoří celou třídu. Naopak děvčata se začala pěkněji oblékat, občas se mě zeptají, čím tak hezky voním a na schodech slyším takové ty hlášky typu: "Čum na ty boty (mušketýrky na 10 cm jehlovém podpatku) a ten kabát, bože to je boží".

A komplimenty - momentálně vede Cuir Beluga, předtím to byl Grain de Soleil. Uvidím, co s dítky udělá Gourmand Coquin. A nekonečné komplimenty od přítele na Cuir Belugu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 08:36
Reakce na woman27:

Cuir Beluga mě začala moc lákat. Před pár lety jsem ji měla, ale tehdy (i když se mi líbila) z toho láska nebyla. Teď však vážně přemýšlím o odstřiku.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 16:04
Reakce na woman27:

Cuir Beluga je, mezi mými vůněmi, manželovou nejoblíbenější...už dlouhé roky. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:04

Včera v šatně hudebního klubu pravila slečna, když ode mne přebírala kabát: "Vy jste dlouho seděla v nějaké čajovně, že?" Navoněná Upper Ten for Her jsem se ještě pro jistotu dotázala, na základě čeho tak usuzuje, ačkoliv odpověď jsem tušila. "Tak zvláštně voníte, ale je to hezké."

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 12:58
Reakce na Fleur:

Já stále nechápu, když při zachycení krááásné vůně, říkají ty ženy:"ZVLÁŠTNĚ voníte."