Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:26
Reakce na Korsičanka:

Pretože na nikovky nie sú zvyknuté, musí to byť pre ne "zvláštne", nie?

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:18
Reakce na slniecko:

U mě zvláštní znamená DIVNÝ

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:28
Reakce na Korsičanka:

a to je pozitivni:-)) ale u me to spis znamena ze ji neumim popsat, pojmenovat. kdyby mi nekdo driv rekl ze se budu vonet necim co je citit po rumu a zakuscich...:-))

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 15:04

Tak teď už víš, že jsou to gurmánky:), mně zas přibyly k oblíbeným květinovkám oudovky a chypré vůně

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 18:55
Reakce na Korsičanka:

Chypré mi začínají nějak moc vonět.  Ale můj parfémový záběr je široký. Voní mi květinovky, pudrovky, gurmánky, chypré a prostě všechno.  

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 19:27
Reakce na Dalia:

To je fajn, že se můžeš radovat z různých vůní Mám to také tak, proto se vždy zblázním do něčeho úplně jiného:)

Špatné je na tom to, že "potřebuji" stále kvalitnější a "silnější" vůně, tj. extraity. A ty člověk nesežene za babku

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 19:32
Reakce na Korsičanka:

No, já bych toho chtěla!  Toužím jak po nikovkách, tak po některých vůní z řad mainstreamu. 

Dnes jsem se zamilovala do Soir de Lune, která taky nepatří k nejlevnějším. A ptám se sama sebe, jestli ji potřebuju. Podobného výrazu na mé kůži je totiž třeba Beloved, kterou mám. 

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 20:06
Reakce na Dalia:

Já právě ráda každou vůni trochu jinou:) Ale ať dělám, co dělám, pár si jich je podobných:) Teď třeba Bracken a Soleil de Jeddah. Nebo L`Instant Magic a Shalimar Cologne

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:25
Reakce na Korsičanka:

Já stále nechápu, když při zachycení krááásné vůně, říkají ty ženy:"ZVLÁŠTNĚ voníte."

Protože pro většinu voňavka rovná se úderná svěženka, něco jako avivážová Chloé...

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 14:25
Reakce na barbucha:

To přece vím, Báro, ale stejně by mě to urazilo - copak já někomu cizímu řeknu, že ZVLÁŠTNĚ voní?

A to mám pusu proříznutou podobně jako ty:) - nic ve zlém 

Snad bych použila: ZAJÍMAVĚ, pokud bych to vůbec zmiňovala...

Jedna zdejší kolegyně mi psala, že jí spolupracovnice klidně řeknou:" Co je to tu za smrad?" 

To bych je asi zabila!

A propos: zas mi nevyšel sraz - snad ty své Hermèsy 24 F. nevyplýtváš, než dorazím.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 09:28

Korsičanka 

Neboj se, Faubourgu mám dost!

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 12:12

barbucha Tak super! Díky

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 10:44
Reakce na Korsičanka:

Tak teď už víš, že jsou to gurmánky:), mně zas přibyly k oblíbeným květinovkám oudovky a chypré vůně

​Tak ti MiJo určite padne do nosa aj Fleur Burlesque, chypré ako vyšitá, navyše taká starosvetská, zvláštní (divná).

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 10:51

milacka Zvláštní Nevím, zda v 1907 budu vůbec zkoušet jejich vůně, když tam, sestry, přinesete taková lákadla:)))

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:07

Korsičanka Ja len dúfam, že ma nezradí môj ťažko skúšaný nos, vyhrabávam sa z chrípky, alebo mi práve tie vône pomôžu prečistiť dutiny. Lákadiel tam veru bude viac ako dosť, to s tebou súhlasím.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:27

milacka Tak se rychle kurýruj - med, zázvor, česnek, cibule, křen...

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:32

Cervanek Sylvi, do BA prinesiem odstrek, vzorku by som ti mohla poslať, ak chceš. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:36

Korsičanka Kurírujem sa už druhý týždeň, len tá moja imunita je na zaplakanie. Šalvia, cibuľa, cesnak, med - s nimi vstávam, zaspávam... Mne všetko dlho trvá, ako choroba, tak aj výber parfumu. To bude zajtra sranda, si užijete so mnou.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:38

milacka Ale rády si s tebou užijeme