Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:42

Cervanek Dnes si Fleur Burlesgue dám na seba, skúsim ju trochu rozpitvať, napíšem SZ, ale kľudne ti vzorku môžem po niekom aj poslať, pretože nie je nad osobnú skúsenosť. Inak, ja by som tiež rada vyskúšala všetky z tejto značky.

Fleur Burlesque je iskrivá aldehydovka, možno som jej aj ublížila prirovnanim “starosvetská”, ak sa nad ňou hlboko zamyslím, moderný závan nezaprie. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:45

Korsičanka  tešííím sestrička moja.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 11:49

S přáním Sorrisa od Ježíška jsem určitě neudělala chybu. Dnes jsem se navoněla zbytkem ze vzorečku a 3 komplimenty. Od kamarádky kosmetičky, od paní co šla po mně a od slečny v tramvaji. Všichny ji chválily, že je to krásná a jemná vánoční vůně. 

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:11

A já dnes v práci od vychovatelky na Mandalu " To je krásná vůně, co se za tebou táhne, co to je?"

Docela mě pak mrzí odpovídat: "Děkuju, ale tu neznáš, říká se jí niche = výklenková.":(((

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:27

Korsičanka Vidis, dobre si si vybrala. Ja som tiez zchytala na moj najnovsi ulovok: Co to tu smrdi? Nejaka sviecka? Mami, to ty? Dnes som ju mala prvykrat a vobec ju necitim .

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:29

Roky žádná pochvala a dnes po včerejšku hned další na Iris Ganache, od kolegyně v práci. Dnes prý úplně úžasná vůně. 

Já jsem ji ráno vytáhla ze skříňky omylem. Úplně jsem se v první chvíli lekla a dokonce jsem přemýšlela jestli jsem s novým podílem neudělala chybu. Za chvíli už jsem věděla, že ne a celý den jsem si ji užila.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:37

Renusatko Co ta na nej vylakalo?

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:40

Micuska Nevím. Prostě mi ten začátek najednou strašně nevoněl. Ona to teda u mě občas umí, být v začátku otravná. Dnes jsem si ale myslela, že to vůbec nezvládnu. 

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:41

Micuska Počkej, myslíš ten Kardinálův hřích???!!!

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:44

Korsičanka Ten.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:47

Renusatko Toto vobec nepoznam. Bud sa mi vona paci, alebo nepaci. Ale ja prestavam vone citit a musim povedat, ze je to cim dalej, tym horsie.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:48

Micuska A tys jí ještě koupila tak krásného Ježíška, potvůrce

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 21:51

Korsičanka Potvora to je, ale moja .

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 22:00

Micuska Mně se líbí, ale občas v teple mi ten začátek nesedne...třeba minutu dvě, pak už je krásná. Dnes to trvalo nějak déle. Nevím, jestli se mi nemohl zbytek v rozprašovači nějak pokazit.

A co ty jsi zkoušela a bylo ti tak nehezky pochváleno? 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 22:06

Renusatko Kardinalov hriech od MDCI, ale ja som ho neskusala. Ja ho mam akurat v pondelok kupeny. Nastastie komenty mojej dcery neriesim.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 22:15

Micuska No jasně 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 22:44

Micuska To sice neznám, ale MDCI má krásné parfémy a podle složení je to zajímavé. U nás občas taky zazní nějaký nekompliment, ale taky to většinou přejdu. 

Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 22:56

Micuska Vierka, podľa mňa potrebuje teplejšie počasie. Aspoň na mne jej to v chlade dlho trvá, kým ukáže svoju krásu. Je taká ostrejšia, s čiernymi ríbezľami akoby tam bola ostrá vôňa ich listov. Ale ty si zas bola asi v kancli, tak neviem 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 20:58

Dnes mi byla chválena Love, Chloé. Potěšilo mě to moc, mám tu vůni ráda.

Online andry spravce
Avatar
2955 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 00:36

Ty mas kokosovy parfem?

No....... taky se to tak da rict....

Ja jsem si vzpomnel na Malibu, jak jsem to ucitil!

...  Unknown Pleasures