svěženkář No, musela jsem tě trochu zbrzdit
, ale jsi velkorysý, že sháníš vůně pro ženské protějšky
Já děkuji, už svůj Ciel mám a ráda přijmu do spolku některou z mála milovnic této krásky
Navíc jsi dnes zvolil nádhernou vůni![]()
Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?
Korsičanka fakt nas je malo? to je divny![]()
Dalia Díky. Nadšení z flakonu trochu zbrzdil ten oud ve složení, ale vážně o něm uvažuju ![]()
Renusatko proč?
viktorka_od splavu Možná jsme divné spíš my, ale mému chlapovi se taky líbí, takže ať žije divnost!![]()
daniela Gratuluji. slniecko Vyrábí se, akorát je dostupná jen na americkém webu.
Ignis Vůně je typická arabka a oudu je v ní celkem dost. Ale je krásná a pro mě doslova návyková. Mám i CPO, ten má taky krásný flakon, je ale ještě silnější než EdP.
Ignis Vůně je typická arabka a oudu je v ní celkem dost. Ale je krásná a pro mě doslova návyková. Mám i CPO, ten má taky krásný flakon, je ale ještě silnější než EdP.
viktorka_od splavu Možná jsme divné spíš my, ale mému chlapovi se taky líbí, takže ať žije divnost!
![]()
aaach, konečně! ![]()

Tady dnes končí 20% velikonoční slevy, tak jsem neodolala a objednala dva Linah CPO - White Musk a Marhabu.
S touhle slevou se to už dá - ta původní "novinková" cena je nehorázně přepálená.
Halston Z-14
Fahrenheit (vintage)
Fahrenheit Absolute

Martula A název zní jak zaklínadlo z Harryho Pottera![]()
jerry Ano, pracovně jí říkám Cruciatus ![]()
Dalsi. Do zasoby.![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

