Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Offline slniecko admin
Avatar
19508 příspěvků moje polička 13. října 2015 15:46
Offline daniela
Avatar
1786 příspěvků moje polička 08. listopadu 2015 19:40
Offline Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 06. prosince 2015 20:30

MISTERIOSA

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 23. prosince 2015 17:43

Poison Girl
Francois Demachy
  Sicilian Bitter Orange, May Rosse from Grasse, Damascena Rose, Tonka Bean from Venezuela and Vanilla.

http://persefume.com/young-generation-dior-poison-girl/

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 23. prosince 2015 18:54
Reakce na Ef:

Poison pro holčičky? Z toho je mi trochu smutno...

Offline blackviolet
Avatar
3467 příspěvků moje polička 24. prosince 2015 10:20
Reakce na Evanilla:

... navíc k tomu píšou "oriental sweetness". Růže s tonkou a vanilkou nebude mít s Poisonem moc společného.

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 24. prosince 2015 15:10

Řekněte, že je to vtip

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 24. prosince 2015 15:35
Reakce na jerry:

není, už se těším na růžovou "pětku"

Doufám, že se Chanel přidá

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. prosince 2015 12:23

Nový Poison Girl je "...intended for younger lovers of the iconic brand, which comes in a pink bottle in the classic shape of Poison. The new fragrance is announced as a bitter - sweet floral, scandalously delicious, made for rebellious young women, pop - feminists who follow their dreams."

Ještě mi tam chybí, že ta mladá "rebelka" co si "jde za svými sny" má být neochvějně sebevědomá 

Tak on to fakt není vtip 

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 25. prosince 2015 16:22
Reakce na Evanilla:

Rebelky v růžových šatečkách, 12 cm podpatcích, se silikonovým poprsím, nalepenými řasami, prodlouženými vlasy, s "vopíčenou" (půjčuji si Miru výraz) kabeličkou a čivavou v podpaží. To jsem už větší rebelka já.

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 25. prosince 2015 16:30
Reakce na Mirka:

Rebelky v růžových šatečkách, 12 cm podpatcích, se silikonovým poprsím, nalepenými řasami, prodlouženými vlasy, s "vopíčenou" (půjčuji si Miru výraz) kabeličkou a čivavou v podpaží. To jsem už větší rebelka já.

Taková rebelie proti kultivovanosti a dobrému vkusu, proti eleganci a stylu aneb rebelem tak, aby to nebolelo (protože myšlení bolí, že)

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 25. prosince 2015 16:33
Reakce na Tezulie:

Co chtít od reklamy...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 26. prosince 2015 12:17

A to já ten sladký holčicí jed schválně zkusím. Současný zreformulovaný Poison se mi stejně nelíbí a už dlouho jsem si říkala, kdy konečně Dior bude následovat příklad Guerlainu a růžové LPRN 2012. No a je to tu. Stejně jako náťa66 očekávám, že Chanel přidá co nevidět, abychom to konečně měli kompletní.

Offline Foteini
Avatar
234 příspěvků moje polička 27. prosince 2015 23:30

Fakt jsem si myslela, že je to vtip - růžový Poison, to je jak pro mojí šestiletou.

Online barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 07. ledna 2016 12:22

No nevím, jestli to nepatří spíš do nikovek...

http://svobodneforum.cz/v-moskve-prodavaji-parfem-inspirovany-putinem/

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 07. ledna 2016 12:56
Reakce na barbucha:

... no spíš do těžkýho kalibru!

Offline slniecko admin
Avatar
19508 příspěvků moje polička 07. ledna 2016 14:05

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 21. ledna 2016 10:36

Fragonard slaví rok 2016 kosatcem!

bergamot,cedrát

fialka, heliotrop

kosatec, tonka


Offline cinkja
Avatar
1518 příspěvků moje polička 28. ledna 2016 17:41

Tak to vypadá, že Dior nezůstane se svou myšlenkou osamocený .

Emanuel Ungaro La Diva

Offline slniecko admin
Avatar
19508 příspěvků moje polička 28. ledna 2016 18:09
Reakce na cinkja:

Ale aspoň flakón nie je ružový  !