wendulka Líbí se mi ta první fotka. Gaspard sám o sobě mě neoslovuje.
Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně
Dalia Tak to se shodneme. Původní fotky mi přijdou dobrý, ta letošní už se mi vůbec nelíbí. Možná to dělá ten krátký sestřih nebo se prostě ta zajímavost s nabytými lety někam vytratila
.
Rovněž ta původní točená reklama. Ta bych řekla, že je hezky natočená. Zato ta letošní, nemůžu si pomoct, ale oba hlavní aktéři na mě působí tak nějak bezpohlavně
.
Líbí se mi toto ...

Budem sledovať, či sa mi niektorá zapáči, teraz sa mi len vynorilo, že keď som videla novú reklamu na Chanel CM Privée, tak som rozmýšľala o nejakom rituálnom harakiri, a spomínala na časy, keď som ešte pozerávala MTV a pri každom pokuse ZASE nacpať šachovnicu do klipu vypínala telku.
Á....už som si spomenula!!! Reklama s Iggy Popom na Paco Rabanne sa mi páčila natoľko, že som strašne bojovala s pokušením kúpiť si vôňu, o ktorej som vedela, že ju nikdy osiť nebudem...
Dalia Kouzelné ![]()
Mně se moc líbí reklamy na Amouage. To jsou umělecká díla.
Mně se moc líbí reklamy na Amouage. To jsou umělecká díla.
Tak to rozhodně ano, ty jsou krásné! Třeba na https://www.youtube.com/watch?v=M5tQu6x3Jj4
slniecko Ráda si prohlížím hlavně starší reklamy a vintage reklamy. Na CM se mi líbí např. tato ...

Dalia no, to vyzerá rozhodne lepšie.
Z tých starších som mala rada reklamy na Eden a Chanson d´Eau. Skúsim ich ešte niekde vyhrabať.
Jo a Guerlain reklamy na malé čierne, tie bývali úplne ![]()
![]()
....videla som asi tri rôzne, ktovie, či v tom ešte pokračujú!
Opět něco retro ...


Reklama na Angel z roku 1992 s Estelle Lefébure ...

Dalia tak táto je fakt krásna...
slniecko Taky se mi líbí. ![]()
Dalia Jedna z mých nejoblíbenějších ![]()
Mé oblíbené na mou oblíbenou vůni ...
https://www.youtube.com/watch?v=fTX9fs3hIkc

https://www.youtube.com/watch?v=44wPg3LpfkM

Nějaké to Kenzo ...




Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


