Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně

26. srpna 2014 15:11
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. června 2018 21:35

wendulka Líbí se mi ta první fotka. Gaspard sám o sobě mě neoslovuje.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 24. června 2018 22:24

Dalia Tak to se shodneme. Původní fotky mi přijdou dobrý, ta letošní už se mi vůbec nelíbí. Možná to dělá ten krátký sestřih nebo se prostě ta zajímavost s nabytými lety někam vytratila.

Rovněž ta původní točená reklama. Ta bych řekla, že je hezky natočená. Zato ta letošní, nemůžu si pomoct, ale oba hlavní aktéři na mě působí tak nějak bezpohlavně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 09:49

Líbí se mi toto ...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 11:06

Které reklamy na parfémy se vám líbí?

Dior ...

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 12:58

Dalia

Budem sledovať, či sa mi niektorá zapáči, teraz sa mi len vynorilo, že keď som videla novú reklamu na Chanel CM Privée, tak som rozmýšľala o nejakom rituálnom harakiri, a spomínala na časy, keď som ešte pozerávala MTV a pri každom pokuse ZASE nacpať šachovnicu do klipu vypínala telku.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 13:43

Á....už som si spomenula!!! Reklama s Iggy Popom na Paco Rabanne sa mi páčila natoľko, že som strašne bojovala s pokušením kúpiť si vôňu, o ktorej som vedela, že ju nikdy osiť nebudem...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 14:06

Dalia Kouzelné

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 14:07

Mně se moc líbí reklamy na Amouage. To jsou umělecká díla.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 16:45
Reakce na Evanilla:

Mně se moc líbí reklamy na Amouage. To jsou umělecká díla.

​Tak to rozhodně ano, ty jsou krásné! Třeba na https://www.youtube.com/watch?v=M5tQu6x3Jj4

slniecko Ráda si prohlížím hlavně starší reklamy a vintage reklamy. Na CM se mi líbí např. tato ...

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 20:42

Dalia no, to vyzerá rozhodne lepšie.

Z tých starších som mala rada reklamy na Eden a Chanson d´Eau. Skúsim ich ešte niekde vyhrabať.

Jo a Guerlain reklamy na malé čierne, tie bývali úplne ....videla som asi tri rôzne, ktovie, či v tom ešte pokračujú!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 21:00

Opět něco retro ...

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 21:50
Reakce na Dalia:

Které reklamy na parfémy se vám líbí?

Dior ...

​Ta je boží

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. října 2020 22:39

Reklama na Angel z roku 1992 s Estelle Lefébure ...

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 02. října 2020 11:47

Dalia tak táto je fakt krásna...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:46

slniecko Taky se mi líbí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2021 22:16
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 30. července 2021 10:20

Dalia Jedna z mých nejoblíbenějších

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. července 2021 11:40
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. července 2021 12:03

Reklama na Coco Chanel z "devadesátek" ...

https://www.youtube.com/watch?v=7VZvI0_Qj6U

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. července 2021 11:33

Nějaké to Kenzo ...