Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně

26. srpna 2014 15:11
Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 17. října 2014 09:03
Reakce na naja:

To mas urcite pravdu, potrebujou zasahnout i mladsi generaci, jestli na to mlade Americanky uslysi tot otazka.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 17. října 2014 09:13
Reakce na Henri:

Musíme doufat, No.5 je krásná vůně, doba ovšem nahrává spíš slaďárnám na jedno brdo.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 18. října 2014 13:59
Reakce na domenica:

Měla jsi dobrý odhad, kam by se nová reklama na pětku mohla posunout.

Je to tedy něco jiného, než na co jsme dosud všichni byli ve spojení se No. 5 zvyklí, ale řekla bych, že tohle moderní pojetí pracující matky by mohlo mít dlouhodobější úspěch.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 14:27

Oliver Martinez pro YSL.

Dá se to, nevadil by mi.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 14:35

James Franco pro Gucci.

Tak toho můžu hodně.

Offline blackviolet
Avatar
3467 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 16:38
Reakce na Barbarella:

Olivier Martinez, ach..., tak tohle se povedlo  .

Ten druhý mě tolik nebere.

Offline qanik
Avatar
86 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 18:56

Páči sa mi Laura Biagiotti Venezia

A Cacharel - Eden

   

Offline Miru
Avatar
16645 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 08:30

Mocse mi líbí reklama na vůni SI...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 11:57
Reakce na Barbarella:

Jo, fotky ke kampani YSL se povedly víc jak samotné točené reklamya to mě Olivier normálně zase tolik nebere.

Z těch točených se mi líbí ta s Vincentem Casselem na La Nuit de l´Homme https://www.youtube.com/watch?v=AXtgIEl-5HU .

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 12:14
Reakce na Miru:

Mně také, Cate zbožňuji, lahvička je krásná, ale ještě jsem ji nezkoušela. Vůbec se mi do toho nechce, protože podle popisů je mi jasné, že tohle není pro mne. Ale uvidíme, třeba překvapí.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 12:32

Na Si je reklama hezká, akorát ta Cate mi do ní nějak nejde.

Reklamy na parfémy mám hrozně ráda.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 12:39
Reakce na wendulka:

Jo, fotky ke kampani YSL se povedly víc jak samotné točené reklamya to mě Olivier normálně zase tolik nebere.

Z těch točených se mi líbí ta s Vincentem Casselem na La Nuit de l´Homme https://www.youtube.com/watch?v=AXtgIEl-5HU .

Mě taky ne, vím akorát, že to je chlap od Halle Berry a že nevypadá zle, ale jinak více nezaujal.

S Francem to mám zase naopak, líbí se mi docela z filmů, ale reklama taky dobrý.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 12:41
Reakce na naja:

Mně také, Cate zbožňuji, lahvička je krásná, ale ještě jsem ji nezkoušela. Vůbec se mi do toho nechce, protože podle popisů je mi jasné, že tohle není pro mne. Ale uvidíme, třeba překvapí.

Ten flakon je v reálu škaredější, ten černý plastový vršek nic moc, prostě takový kus skla nikterak zázračně zpracovaného.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 12:42

Komu patří ten zadek,netuším!

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 16:54
Reakce na Barbarella:

Aha, tak to je škoda, za ty prachy si mohli dát víc práce.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 14. prosince 2014 14:09

Gerald Butler - Hugo Boss Man

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 14. prosince 2014 14:14

Bridget Hall

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 14. prosince 2014 14:19

Ehmm???

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 14. prosince 2014 14:21

Linda Evangelista & Rupert Everett

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 14. prosince 2014 14:30