Sjetý, bez vkusu a ještě padlí na hlavu. A to ani nechci vědet, jak to voní.
Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně
ani poriadne neviem kto je tá Niki a čím sa živí, majestátnu má akurát tak riť, väčšiu karikatúru princeznej si neviem ani predstaviť
Já si tu mináž taky musela vygooglit. No proboha!!
![]()
Nechutná ochechule, mizernej hlas a ještě mizernější klipy. Jediný, čím vyniká, je olbřímí zadnice. To ale dneska ke slávě naprosto stačí.
Ta ale není její, tu má uměle vycpanou...
Na první zběžný pohled jsem si řekla, že je to určitě paruka.... ![]()
Ale z trochu jiného soudku, našla jsem video o vytváření reklamy na fialové jablko od Lolity a dost se mi líbí, jak udělali ten les. :)
Les je fajn, ale ta "víla" je teda otřesně sexííí. Včetně těch hadrů... to mohli zvládnout líp, ne tak blbě prvoplánově.
Pche, buď ráda za sexíí vílu, jsi ještě neviděla tu novou reklamu na Lolitu. Lolitka to teda sice je, ale ten tanec s parohama na hlavě
. A ve vobyčejných hadrech naše křehký stvořeníčko svým rozkošným tanečkem nakonec příláká jelena
. No to mi hlava nebere https://www.youtube.com/watch?v=6CAHcb0wyRA
Čoveče mně by se to docela líbilo, nebejt toho křepčení s klackem
To je dost trapný... Ale líbí se mi kamera, líbí se mi muzika... i ta Elle.
Akorát jsem z toho - jako nezasvěcený divák - získala dojem, že je to nějaká mechová, zelená, skoro chyprovka?! To dost pochybuju, že by zrovna Lolita... a že by jelen=pižmo? ![]()
hm, tak to má u mě hned tři první ceny: nesmyslná reklama, nesympatická aktérka, příšerně odbarvený vlasy ![]()
Je to tak strašně zdlouhavé, že jsem úplně zapomněla, že to má být reklama na Lempicku, vůbec jsem to nepochopila a ty rádoby sexy pohledy, jelen...tohle teda nee.
Pche, buď ráda za sexíí vílu, jsi ještě neviděla tu novou reklamu na Lolitu. Lolitka to teda sice je, ale ten tanec s parohama na hlavě
. A ve vobyčejných hadrech naše křehký stvořeníčko svým rozkošným tanečkem nakonec příláká jelena
. No to mi hlava nebere https://www.youtube.com/watch?v=6CAHcb0wyRA
možná je to Lolita, možná je to Andrej Pejic, a možná je to Smolíček Pacholíček
Mne by se to docela libilo nebyt ty holky, prijde mi takova skoro strasidelna (divny ruce a prsty) a ona + jelen, pusobi to na me nejak perverzne.![]()
Les je fajn, ale ta "víla" je teda otřesně sexííí. Včetně těch hadrů... to mohli zvládnout líp, ne tak blbě prvoplánově.
Jo, tak víla je sice sexííí a tak vůbec, mně se nejvíc líbí právě proces tvorby toho lesa a vůbec jak to tam mají všechno ukázané. :) A i ta víla mi pořád ještě nepřijde tak strašná jako jiné.
K té druhé reklamě - je tam spousta pěkných záběrů, líbí se mi i hudba. Slečna je svým způsobem fascinující, na jednu stranu se mi líbí, na druhou stranu se mi nelíbí vůbec... Působí na mě jako ten typ lehce vyšinutého dítěte, co uteklo z psychiatrické léčebny do lesa. Tanec s klacky se mi taky nelíbí, jelen je trochu divný. V reklamách na parfémy mi to přijde jako zajímavý počin...
Nebola som schopná to dopozerať, tak to bolo nudné, skončila som asi po pol minúte.
Čoveče mně by se to docela líbilo, nebejt toho křepčení s klackem
To je dost trapný... Ale líbí se mi kamera, líbí se mi muzika... i ta Elle.
Akorát jsem z toho - jako nezasvěcený divák - získala dojem, že je to nějaká mechová, zelená, skoro chyprovka?! To dost pochybuju, že by zrovna Lolita... a že by jelen=pižmo? ![]()
Mně se to taky líbí a to fakt hodně. Muzika i vizuálně podle mě super.
Akorát k Lolitě mi to taky nepasuje, viděla bych to na Vent Vert nebo třeba Bamboo.
Ta víla, to bude určitě ségra tý mladý hérečky Dakoty Fanning, vypadá, jako by jí z řitě vypadla.
Tohle je pekne, jen bych mozna zvolila exotictejsi modelku...? Ikdyz natalia je krasna, to jako jo!
Tohle je pekne, jen bych mozna zvolila exotictejsi modelku...? Ikdyz natalia je krasna, to jako jo!
Mně se moc nelíbí, zdá se mi strašně obyčejná. Já bych vybrala určitě někoho daleko víc exotickýho, když jde o Shalimar.
Ta reklama na Lolitu je fakt úsměvná. Nejhlasitěji jsem zachrochtala, když si slečna dávala na hlavu ty klacky a předstírala, že je jelen. Jinak mi to přijde jako taková neškodná instagramová blbina. Pořád lepší než supermegahypersexy slečna z Acqua di Gioa, tý bych nejradši jednu vrazila, jak mě irituje.
Reklama na Acqua di Gioia mi přijde celkem neškodná, aspoň tam mají tématicky zapracovanou tu vodu. Daleko otřesnější mi přijde reklama na novou Eau de Gaga (Lady Gaga), kde se zmíněná madam jen tak rozvaluje, osahává, tváří se přitom děsně sexy
a do toho prostřih boxerskýho zápasu, jakože se ti chlapi kvůli ní snad perou nebo co, že se válí po dalších chlapech https://www.youtube.com/watch?v=9dnbJaxJQgk .
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
