Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 19. května 2022 16:08

razorblade

Vize, kterou na základě věkem prožitých změn můžu posoudit, nemůžete srovnávat ani náhodou s tím, co jste se učila ve škole, čím vás školili v zaměstnání a čím vás spolupracovníci přesvědčili, komu máte fandit.

To má pán pravdu, me ucili a skolili, ze SSSR je prima a chce pro nas to nejlepsi, je nejlepsi a na vecne casy bude. S tim se opravdu vize na zaklade prozitych zmen, totiz vize o svobodne demokraticke spolecnosti, srovnavat neda!

A sice jsem nezazila napriklad Hitlera, ale snad nemusim mit vlastni zkusenost k nazoru, ze to bylo hovado.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 19. května 2022 16:13

barbucha jen aby se nedozvedel, ze jeho jedina touha je prozit zbytek zivota v ustrani, nejspis nekde v prirode na Sibiri.

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:08

Kokoska no jelikož jak jsem pochopila, nevadilo mu, že Rusko napadlo Ukrajinu, ale to že ji napadlo málo efektivně,  nějak mi pána líto není.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:33

barbucha Snyder - tesat do kamene!

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:35

Někteří lidé si nechávají retušovat fotky, aby na nich vypadali líp. Pak jsou příležitosti, když se fotky upraví, aby člověk vypadal starší a vyčerpanej.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:54

barbucha A Chodarjonok ani moc nepřekvapil, dalo se to čekat. Ale teď, když tak slavně žehlil, by asi stejně měl dávat bacha, co jí a pije, netrajdat moc v budovách s oknama ve vyšších patrech, a nečekanej infarkt je taky svině. Protože co kdyby ho náhodou zase někde napadlo mluvit upřímně. 

Jako on není až tak kritik establishmentu, on je součástí, ale jako jeden z mála nejen že viděl situaci realisticky (o nereálnosti blitzkriegu a o nebezpečí podceňování UA armády mluvil už před 24. 2.)a dokonce o tom veřejně promluvil, možná potom, že po jinejch liniích ho nikdo relevantní neposlouchal. Nemyslím, že jeho motivace byla konflikt ukončit, spíš chtěl zefektivnit postup RuSSáků tím, že by velení začalo vycházet z realističtějších informací. TAkže z tohohle pohledu je to jeho nynější náhlý obrácení na víru pravou vlastně asi dobře, protože se dál pojede podceňování protivníka, což už stálo RuSSáky spoustu vojáků i techniky (a zřejmě ještě bude stát). I když - je to jenom tv vystoupení pro veřejnost.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 19. května 2022 21:21

SunEclipse vsak mne taky ne, na Sibiri je mista dost pro ne pro vsechny.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:54

Tak zeny, ted vecer to konecne zacalo chodit. Napsalo par vernych fanosuku i nejaci novi jen teda pan mirek uz dlouho nenapsal...

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:05

Jen jestli je pan Mirek v pořádku.

Začínám mít o něj trochu starost. 

Online Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:07

razorblade jsem zvedava, odpovidas na tyto emaily? 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 19. května 2022 23:11

Ginger ne. Odpovidam jen na ty, kde mi nekdo vytyka nejakou faktickou chybu a podobne. Jen jednou jsem byla v odbeem rozmaru a cervenou jsem jednomu opravila desny hrubky... a v odpovedi me zasypal dalsima urazkama. To byl ten s upalovanim na smetisti dejin ja si radsi pisu tady s vama nez s nima

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:10

Prosperina 

Souhlasím. Mně se taky nelíbilo, že jim v podstatě dobře radí. 

Offline jerry
Avatar
11147 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:10
Reakce na razorblade:

Tak zeny, ted vecer to konecne zacalo chodit. Napsalo par vernych fanosuku i nejaci novi jen teda pan mirek uz dlouho nenapsal...

​Takže svět je v pořádku - asi byli v nějakém hromadném útlumu

Offline Aranel
Avatar
6553 příspěvků moje polička 20. května 2022 10:44
Reakce na razorblade:

Tak zeny, ted vecer to konecne zacalo chodit. Napsalo par vernych fanosuku i nejaci novi jen teda pan mirek uz dlouho nenapsal...

​"fanošuků" je taky hodně kontextuální překlep

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:10

šmejd jeden...

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:36

andulka01 Je to k zblití, ale funguje mu to.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:37

Aranel zo neni preklep! Fanosuk je me oblibene slovo z oprasku

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:37

Dceři včera přišla omylem něčí esemeska:

Ahoj tetičko. A několik fotek dětiček pózujících s Babišem.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:39

Sweet Potato na to bych ale něco vtipného odpověděla. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:44

Sweet Potato u tech deti, co se s nim fotej, doufam, ze z toho vyrostou, ze ho berou jen jako bizarniho typka, kteryho znaj z televize a vedej, ze fotkou a nim budou provokovat