Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 15. července 2022 17:44

barbucha slovanska duse, dyt to je smeska vseho moznyho, tam budou potomci vseho, co tudy proslo, od mongolskejch hord pres svedsky vojska, nemecky rytire, napoleonsky vojska i nemecky nacky.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 15. července 2022 18:14

Kokoska 

Nejvíc procent tam bude z mongolů a tatarů, dyk se podívej na ty odporný ksichty. Včetně Putlera... Švédi přispěli leda tak na Ukrajině, přece Kyjevskou Rus prakticky založili. A francouzští nebo německý vojáci asi o nemytou a zasmrádlou Nastěnku velkej zájem neměli bych řekla. Jo leda tak nějakou ruskou šlechtičnu, to věřím že by si dali říct... ale ty stejně nepocházely z mužiků, ty měly mezinárodní krev a navíc byly dobře schovaný

Ta směska o který mluvíš, to jsme spíš my!

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:23

barbucha no víš co, oni ti napoleonští vojáci taky žádný šampónci nebyli..

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:30

SunEclipse 
Jenže tam dostali na budku, tak si asi moc nezsplenili.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:34

SunEclipse 

Tak nebyli... ale měli ty markytánky, a navíc i prostej voják byl zvyklej na trochu jiný, to jest pravidelně mytý, tetiny Jako když víme, jak to vypadá na dnešním ruským venkově, jak to teprve muselo vypadat kdysi!

Jako k něčemu tam občas určitě došlo, ale myslím že v tom množství je prakticky zanedbatelný, kolik mají dnešní mužici evropský krve. Už jen jejich intelekt, uvažování, vzhlížení k vožďovi... to jsou prostě trvalí otroci, nic jinýho. Nějaký samostatný, kritický myšlení nemaj vůbec v tý krvi. Evropani každou chvíli protestujou, každou chvíli se bouřej, protestovali a bouřili se v historii furt, měli názory... a mužik skloní hlavu, nechá se nakopnout vrchností a eště poděkuje... to fakt nemá s normálníma národama nic společnýho.

Online jerry
Avatar
11144 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:04
Reakce na Kokoska:

od mongolskejch hord pres svedsky vojska, nemecky rytire, napoleonsky vojska i nemecky nacky.

​A taky Vikingové, coby zakladatelé Ruska.

On by tern seznam byl asi dlouhý

Offline Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:06

jerry tak ale v podstate skvelej material, a v co se to zvrhlo!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:36

barbucha Tak pozor! Je historicky korespondencí doloženo, že Napoleon vyžadoval nemytou manželku Josefinu po návratu domů. Prej mytý tetiny.

Offline Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:21

Kan o cetnosti a kvalite umyti markytanek na tazeni bych si taky dovolila pochybovat :)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:42

K zbliti tyhle nazory z ruskejch siti. Ja se ale furt snazim doufat, ze jde zhruba o stejnej vzorek jako jsou nasi flastenci - hlasiti, ale ne tak rozsireni

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:47

Něco pro zlepšení nálady. Holka, která spravuje Liftago jede!

Flastencum jistě praskaji žilky. 

Online jerry
Avatar
11144 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:48
Reakce na SunEclipse:

oni ti napoleonští vojáci taky žádný šampónci nebyli..

​Ani být nemohli - antika byla tatam a od středověku byla koupel považovaná za zdraví škodlivou (a ona taky jedovatá opravdu byla - kanalizace žádná, všechen sajrajt se dřív nebo později do studní a jiných vodních zdrojů dostal). 

Vrcholem hygieny bylo opláchnutí se v dřevěném škopíčku (šlechta tedy měla mycí soupravy=džbán s vodou a plechové nebo porcelánové umyvadýlko). 

Otočilo se to až v 2. polovině 19. století (pravda, v Russku byl pořád středověk).

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:57

continuity to je boží!

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 15. července 2022 22:04

jerry Traduje se historka, že po francouzské revoluci se do poničeného (asi) Versailles vrátila nějaká šlechtična. Prováděli ji poničeným palácem, až se dostali k blízkosti toaletních místností. S těmi se tam  za rokoka zacházelo tak, že se plnily, plnily, až se naplnily a pak se zazdily. No a nějakou tu zeď v mezičase poškodili. Milá princezna nasála nosem a rozzářila se "konečně to tu poznávám!"

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 15. července 2022 22:29
Reakce na Kan:

barbucha Tak pozor! Je historicky korespondencí doloženo, že Napoleon vyžadoval nemytou manželku Josefinu po návratu domů. Prej mytý tetiny.

​Ano, ale to je braný jako kuriozita, proto se to taky - při relevantních příležitostech - zmiňuje

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 15. července 2022 22:40

Online jerry
Avatar
11144 příspěvků moje polička 15. července 2022 22:44

Sweet Potato 

To nepřekvapuje.

V jednom klášteře nám průvodce říkal, že mniši se ve středověku myli (ne koupali, ale myli) jen několikrát ročně 2x do roka, protože to bylo nejen nezdravé, ale i hříšné.

Online jerry
Avatar
11144 příspěvků moje polička 15. července 2022 22:45

continuity 

Holka je skvělá

RoSa 

A koště taky.

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 15. července 2022 22:51

super!