Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Alice7
Avatar
48 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 15:16

continuity A zatím to vypadá dobře

Offline dzizisketa
Avatar
8916 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 18:57

Achjo, jsem zklamaná z výsledků voleb na pražský magistrát. Na městské části to dopadlo o chlup líp. SPOLU vůbec není pro budoucnot dobrá volba, ti jsou zaseklí v době před dvaceti lety, a druhé ANO

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:08

dzizisketa ještě nejsou sečteny všechny hlasy, teprve 14% okrsku s spíš těch mensich. uvidíme. Taky si myslím, že ODS s TOPkou spíš nic, než moc. Pohřbili to naštěstí Svobodou. To dopadne. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:09

Fakt tady strašně chybí normální levice, levicový volic, pro kterého jsou piráti to much to prostě nemá komu normálnímu hodit. 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:01

Ty výsledky voleb jsou opravdu strašné 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:27

U nas vyhralo ano, to fakt nechapu, ach jo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:29
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:41

Sweet Potato to jsou perly, teda. Řezníčka fakt lituju.

Offline Kokoska
Avatar
34650 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:41

Rozbovor s Nagyovou:

Proc kandidujete do senatu? ‐ No aby byla nejaka rovnovaha, ruzne strany, blablabla...

A co byste udelala jako prvni, kdybyste vyhrala? - Pozadala o imunitu.

Tak nevim, nebyla ta prvni otazka zbytecna?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:44

dzizisketa ach jo, magistrát velký špatný a u nás taky to jsem teda nečekala 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 20:49

U nás taky vyhrálo ANO, ostatně jako obvykle. Dobrá zpráva je, že má tentokrát míň procent než obvykle. Ale stejně asi zůstanou u kormidla, my se toho hrozného starosty nezbavíme.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 21:56

Mě přijde teda příšerné Kovářová a hlavně Zwyrtek Hamplova v druhém kole.

To je fakt k pláči. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 22:05

continuity Jo, tam budou fakt muset volit toho z Ano, protože Hamplová, to je čirý zlo.

Online RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 22:09

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 22:09

Sweet Potato to je fakt neštěstí, i kdyz to byla velká smůla, protože 4 kandidáti těsně nad 7 hlasů a vítězka nad 8000. Se to hrozně rozmělnilo.

Koukám na tu tiskovou ANO, to je strašný.

Ti a SPD jedou kampaň prakticky non stop. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 22:34

A hrozně mě baví, jak Ano říká, že ty senatni volby prakticky vyhrali. Tak určite. 

Mapa ukazuje, který kandidát se umístil na prvním miste. Ano ta zelená barva. 

Offline Kokoska
Avatar
34650 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 23:09

Me teda fakt strasne stve ta Nagyova. Jak to, ze nekdo obzalovany muze kandidovat a byt voleny? Jak to, ze to lidem nevadi? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 23:26

Kokoska Nevím jestli vadí/ nevadí, ale z diskuzí mám pocit, že ti lidi vnímají skoro každé odsouzení politika jako vykonstruované opozicí a pravda je někde uprostřed.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 23:54

U nás se ke korytu vrací znovuzrozenej Foldyna, jako leader SPD. A trumfněte to někdo