P.S. A já myslim, že z Jágra by byl super prezident a říkala jsem to už před první volbou Zemana.
A z Verči první dáma
.
P.S. A já myslim, že z Jágra by byl super prezident a říkala jsem to už před první volbou Zemana.
A z Verči první dáma
.
P.S. A já myslim, že z Jágra by byl super prezident a říkala jsem to už před první volbou Zemana.
No to si děláš ...! Ne? Teda ta všeobecná tykačka by mě asi chvíli bavila, to jo)))
Mutziputzi crazydaisy ne, fakt, já myslim, že by to bylo dobrý, tak akorát!
crazydaisy ta Verča, to už je trochu slabší, no...
viktorka_od splavu Asi ano, ale u mě je to dlouhodobě marná snaha.
Potrefenáhusa Ale jo no, tam by byl problém ho z Hradu pak dostat, jestli by "odcházel" jak z NHL...by se Jarynovi musela předělat Ústava na míru, z Hradu až nohama napřed![]()
A666 a s tim volicskym prukazem je nejaky problem?
Volit můžeš jen na konzulátech, což je pro nás asi tak stejná vzdálenost jako do ČR......
P:S. Taky jsem si před přestěhováním myslela, jak je volit v zahraničí v pohodě - no, po tom, co jsme zjsitili, kam bychom vlastně museli jet to většinou spojujeme s návštěvou rodičů.... Ale dvě kola po 14 dnech je fakt neřešitelné, tak si říkám, že to druhé je důležitější a že snad zeman v prvním nevyhraje.....
P.S. A já myslim, že z Jágra by byl super prezident a říkala jsem to už před první volbou Zemana.
![]()

https://www.novinky.cz/domaci/460032-dubcek-se-podelal-rekl-zeman-na-hrade.html
Já věděla, že se to bude líbit a reakce na sebe nenechá dlouho čekat: https://www.cas.sk/clanok/642062/cesky-prezident-drsne-skritizoval-dubceka-okamzita-reakcia-ministra-madarica/
![]()
domenica nene!!!!! Tak asi to teda možná eště rozmyslim!
Potrefenáhusa už jsem byla předběhnuta, ale pokud vidíte jágra jako dobrého prezidenta, já si s ohledem na jeho již otevřenou podporu babiše nenechám na svůj názor sáhnout ![]()
Jiná Realita no já o tom Babišovi nevěděla
Jiná Realita jinak jako s tim Jágrem je to samozřejmě vtip, stejně tak by to mohl bejt třeba Karel Gott, jako proč ne
jako už rok starý teda (nevypadá tam ještě tak nabalzamovaně)


Potrefenáhusa kocour z prazske kavarny ![]()
Potrefenáhusa ten evidentně zbožňující pohled na knížete![]()
Potrefenáhusa vypada to, ze nejvic ho zaujal ovcacek :D
razorblade jo tomu šel fakt po krku...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.