Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 11. května 2018 10:39

razorblade 

Pastva pro voči!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. května 2018 10:53

Podle mě super, Ivana je důkazem, že neplatí to o čem je přesvědčená leckterá česká Manda - češky fakt nejsou nejhezčí na světě

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 11. května 2018 11:24

Mutziputzi Ale ono se říká, že "český holky", ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. května 2018 11:26

Kokoska No Milošová holka je docela typická česká holka

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:03
Reakce na barbucha:

Já tu naši reprezentaci musím dát ještě sem  Najdi 5 rozdílů! 

​ukradla mi pracovný modrý plášť 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:07
Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:15

Daleko horší než ten hábit mi přijde účes. Ta malá hlavička versus mohutné tělo... Vždyť už dokázala vypadat celkem dobře, co zas blbne?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:15
Reakce na Mutziputzi:

Podle mě super, Ivana je důkazem, že neplatí to o čem je přesvědčená leckterá česká Manda - češky fakt nejsou nejhezčí na světě

​to nechapu, kde se toto rceni vzalo, zhusta jsou to slusne a nepekne/nevkusne maruny 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:22

barbucha 

Přísahám, moje osmdesátiletá babička vypadá milionkrát líp. A to se módí podle svých fin. možností - kadeřnice z maloměsta, oblečení za pár korun... 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:39

Já myslim že tomu něco chybí.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 11. května 2018 12:45

barbucha kérka na stehně?

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 11. května 2018 13:01
Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 11. května 2018 13:05

barbucha šubléra vo vačku?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. května 2018 13:14

Potrefenáhusa Ivana má netopejra na rameni

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 11. května 2018 14:03

jinx myslim, ze to rceni vzniklo nekdy v tech devadesatkach, kdy jsme jako zeme produkovali hezky modelky (ja teda z hlavy dam jen Krainovou a Herzigovou, ale tehdy jich bylo hafo)

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 11. května 2018 16:15

A ten chlapek za nima, ten je tam, aby podepiral Milose??? Ivana ma ranu, ty blond vlasy ji neslusi, ofinka taky ne, ohoz taky hruza, to nema nejakyho poradce?

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 11. května 2018 20:17
Reakce na Potrefenáhusa:

barbucha kérka na stehně?

​Houby kérka, mně se tam hodilo něco jinýho... jsem s dovolením doplnila.

Mimochodem když jsem viděla ty kérky (včetně její a Nečasový, teď se to evidentně nosí v našich nejvyšších kruzích), rozhodla jsem se, že už to radši doklepu bez. Ačkoliv jsem o nějaký na starý kolena uvažovala, tak tohle mě vyléčilo. Dřív bylo tetování znakem lůzy a kriminálníků - a vono se to tam zas vrací! 

Online continuity
Avatar
42652 příspěvků moje polička 11. května 2018 22:48
Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 11. května 2018 23:39
Reakce na barbucha:
Dřív bylo tetování znakem lůzy a kriminálníků - a vono se to tam zas vrací! 

​ no právě: lůza!