Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 20. října 2018 18:18

brrr 

Zdá se, že nikdo neví, za co ji ten komouš dostal, ani on sám. To je tak akorát na toho blicího smajlíka, ale ten je tak hnusnej!

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 20. října 2018 18:44

dynda jo, je to na poblití! a pokud jsem k tomu četla vyjádření Ondráčka, tak ten říkal, že ji dostal za spolupráci. hm, jen neuvedl jakou spolupráci...! 

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 21. října 2018 14:13

Tak bejvalej Svaz protifasistickejch bojovniku se prejmenoval a vod ty doby to s nim jde z kopce (i kdyz, samozrejme, vzniknul s povolenim rezimu v padesatejch letech). Skoro by se reklo, ze se jednalo o nepratelsky prevzeti (komunisticko-estebackou expoziturou) 

Mne tenhle spolek pripomina v necem proslulou Pacem in terris. Proste kolaboranti se svoloci...

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 21. října 2018 14:16

Tak prej byla vyzivna debata u Moravce... ja bych na to nekoukala ani kdybych byla doma, ale nekdo (z FB) se dival pozorne:

Babiš: Vy mě tu osvětlujetě, tady ve studiu!
Moravec: No tak my můžem zhasnout, aby vás nebylo vidět.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 21. října 2018 14:40

A jeste k te bohulibe organizaci...

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 21. října 2018 17:18

barbucha tak to je jasne, slecny se obetuji, aby si zbytek divci populace mohl uhajit to panenstvi. nevim, co je na tom divneho. 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 24. října 2018 12:44

Další Zemanův "bonmot" ohledně novinářů je opravdu na pěst. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. října 2018 15:06

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 24. října 2018 15:32

razorblade Nebo Petrolejové lampy

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 24. října 2018 17:29

razorblade 

Jo! 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 24. října 2018 18:58

stes je to prase.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 24. října 2018 19:10

Já už začínám být asi politicky postižená  Dcera mi dnes napsala, že si třásla rukou s Babišem a přidala zhnuseného smajlíka. A já jí, úplně automaticky odpověděla: A umyla sis pak pořádně ruce?? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 24. října 2018 20:06

David, Krampol, Vyskočil... chce se mi brečet.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. října 2018 20:20

Sweet Potato tam chybi fakt uz jen Pepek Vyskoč :D

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 24. října 2018 21:04

razorblade  JO!

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 24. října 2018 21:06

razorblade Myslîš?

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 24. října 2018 21:16

Sweet Potato cobyne? když mohl bejt největší Čech Jára Cimrman, tak proč ne Pepek na Hrad?

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 24. října 2018 21:21

RoSa No Razor psala, že tam chybí. Já myslím, že ten tam bohužel chybět určitě nebude

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 24. října 2018 21:22

Sweet Potato jotááák...