Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 09:54

viktorka_od splavu mně teda chutná.. Kdybych to mela jako Ty, jsem za poslední tyden vyhubla na kost... Ale je mi trapno a stydno... No on je mluvci a treba mu bylo taky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 09:58

stes ja to asi zacnu vic sledovat fakt mi to nedela dobre, takze treba zpravam se vyslovene vyhybam.. vcera se mi trapnosti zkroutily palce az ke kolenum

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 11:21

viktorka_od splavu ja na zpravy nekoukam léta.. Staci to co je na netu. Ale tohle mi zajímá takze tise trpim

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 11:29

Devcata, porad se mame skvele, demokracii mame, konjunkturu, zdravotnictvi pomalu zadaco, skoly taky..co trojcite??

Online prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 11:29

stes tak pro latentní masochistky doporučuji dnes na Nově:   Vládní krize: Andrej Babiš exkluzivně "Údajný únos Andreje Babiše juniora a vládní krize v Česku. Hlavní témata exkluzivního rozhovoru premiéra země s Reyem Korantengem živě na Nově" 

Online prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 11:54

já bych tak netroškařila - máme tu i nezávislé a rychlé soudy, nestrannou policii, dráhy pro důchodce a studenty skoro zadáčo... dyť von chce jen klid na práci! na trojčení ja času fakt dost a dost! 

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 12:07

Mutziputzi 

Jen aby ten blahobyt vydržel. Už teď zaťal Babiš - za té konjunktury! - větší sekyru než Kalousek za krize. Plus jeho vláda odborníků (zběhlých leda tak ve věrnosti vůdci) rovněž nevzbuzuje velkou důvěru... se podívej, co za prezenty nám na ministerstva nasadil. Záruka světlé budoucnosti a všeobecné prosperity?

Navíc některým lidem nestačí jen plná lednička, záleží jim překvapivě i na tom, jak vypadají před ostatními, a nestojí o denní porci ostudy. 

No nic. Hlavně že si můžeme dát vepřovku se šesti, sláva.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 12:15
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 13:48

prďola mas pravdu, to jizdny je blbost no...soudy a policii jsem opomela, presne takovy mame

Offline continuity
Avatar
42644 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 13:51

Ja povazuji hospodarsky rust v teto situaci za vyslovenou smulu, uplacet volice timto tempem behem krize by opravdu neslo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 13:52

continuity Duchodce a studenty?

Offline continuity
Avatar
42644 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 14:01

Mutziputzi a statni zamestnance, matky na materske, o to jenom na co jsem si vzpomnela.

Nekdy jsou to spis transfery nez slevy. Jenom priklad: ty slevy na jizdnem mne osobne vyslovne uskodily, regiojet na to margo zrusil vsechny slevy v businessu, takze mi obe deti plati plnou palbu. A to je pro mne nevyhodne i kdyz zapoctu, ze nekolikrat rocne platim rodicum cestu sem.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 14:24

prďola diky...tak nemusim vedet vsechno ze jo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 14:24

continuity nevidim na zvysovani platu statnich zamestnancu nic spatnyho, naopak, matky jsem nezaznamenala, jizdny nesmysl, to jsem psala

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 14:47

stes Ad kauza vyhozených květin. Události jsem nesledovala, nezmínil pan Hulan náhodou jak si to Policie předběžně kvalifikovala?

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 17:45

Krehutka bohuzel jako pouhy prestupek.. Nevim tedy proti cemu... Jinak predpokladam, ze bude preklasifikovano a zločinci dostanou aspon podminku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 17:49

stes proč ten sarkasmus? 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 17:53

Mutziputzi  ja to tak mam..

Snaha o zlehčeni? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 17:56

stes aha, já jsem v pohodě, já se bavim tim jak Slonková s Kubíkem přisupí znovu do Švýcarska, nikdo se s nima neba a dnes bude na Nově rozhovor jak s Babišovou I., tak s Babišem...marketéři ANO pracujou velice dobře

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. listopadu 2018 17:58

Mutziputzi novu nedavam.. Ale at jsem tedy objektivni podivam se. A kterou Babisovou?  Jo prvni, vidím