Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 11:03

barbucha no jenze ja jsem treba rada, ze Zeman o pandu nepozadal, a jestli ho vedlo k tomu ze si ji my, zpovykani Prazane, nezaslouzime, tak je to asi pravda, protoza ja ji tady ani nechci. nezamlouval se mi ten napad od zacatku - cpat se Cinanum do zadele, abychom tady meli zapujceny nejake zvire. druha vec je, jake pohnutky ho k tomu vedli, ale to bude podobne jako s tim Izraelem, i rozbite hodiny ukazuji 2x denne spravny cas. 

detem jsem to vysvetlila, myslim, ze na tomto se nauci o zivote vic, nez kdyby tu pandu videli na zivo. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 11:37

continuity Tak zas bych z prodávání a půjčování pand nedělala nástroj čínský propagandy, to je zas důvod pro mě, proč je lepší, že se na to nakonec vykvajzli, to jak by se z toho u nás dělala šílená aféra a politická záležitost by mě neskutečně iritovalo

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 11:43
Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 11:46

Kokoska To je jeste sakra dlouho.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 11:55

Offline dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:13

continuity

Vždyť tam panda je, červená, ta mi dokonce připadá lepší.

Offline dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:14

Navíc pandy velké mají v Schönbrunnu, a taky koaly a velké tučňáky! Kdo chtěl tip, co dělat o víkednu ve Vídni?

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:19

continuity Mutziputzi 

No, jak to jen říct. Myslím, že můžeme bejt celý šťastný, že na Zemanově rozhodnutí... eh, blahovůli... závisí jen umístění blbý pandy, a ne třeba zásobování Prahy.

Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:33

Mutziputzi pandy se neprodavaji, jenom zapujcuji. a nepovazuji je za to nastroj cinske propagandy, ale nastroj obchodni a za mne jsou pandy v prazske zoo zbytna vec. nemam nic proti pandam v jinych mestech, pokud na to nekdo ma koule at si pandy s cinany vyjedna. my je nemame a celkem vazne se bojim, ze to skonci nejakym lezenim kamsi, kam ja urcite nechci. 

Online Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:38

continuity To klidně může. Protože podle Zemana by prý pandě bylo líp v Lešné než v Praze.

Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:43

Sweet Potato   snad uz je pozde, jak rikali, ze nas uz kdekdo predbehl.

dzizisketa  tak u tech pand cervenych to je prave jine. ale jsou vyborne, to jo. 

ve Vidni je uz pozde. myslim 4. prosince ty mladata odvezly zpet do Ciny, zbyla jim tam jedna a hledaji pro ni partnera. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:44

continuity Ale prdlajs lezení kamsi, panda je z Číny, odkud jinud jí můžou všichni ostatní mít a nikdo netrojčí, tenhle aktivizmus je mi děsně protivněj. Zbytná je panda v každý ZOO samozřejmě, ale někdo si holt umí spočítat kolik mu to hodí navíc na vstupnym, nic jinýho než byznys to neni...šmarja eště že tady nebude, si úplně představuju ty litánie na FB kterak lezeme číňanovi do prdele a kdo spatří pandu volil Zemana

Offline dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 12:56

continuity 

Ale je tam panda, ne? Já ani nevěděla, že tam mají mláďata, když jsem tam byla už před pár lety, žádná tam nebyla.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 13:02

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 15:02

tv no, takový "Quo usque tandem...".

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 15:05

barbucha určitě by to bylo zábavnější než teď :)

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 15:12

barbucha Podle výrazu a posezu by teda nikdo nepoznal, že je to novej prezident  

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 15:36

dzizisketa Jj, panda tam je, panďata se myslím narozdila tak dva roky zpátky, ale vždy se narozená mláďata vrací zpět do Číny. Jinak panda červená trochu mate názvem, s pandou velkou není příbuzná.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 07. prosince 2018 18:12

Garfie červená je tahle, ne?:-)