Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 13. prosince 2018 18:43

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 13:05
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 13:10

brrr moje laska! nemohla by to nam neplaticum viktorka_od splavu odemknout k Vanocum?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 13:18

viktorka_od splavu ooo diky!

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 13:27

Mutziputzi Však si mě napadla, když jsem to sem dávala

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 13:51

brrr Svěží vánek Topolánek, to je muj chlapec! Lepší než Aquaman!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 08:36

brrr  Kartous je dobrej

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 17:16

Koukám na FB, kde je spousta připomínek a vzpomínek k výročí Havlova úmrtí, ale takovou žumpu, takový kýble sraček, co tam vylejvá Zemanova úderka, to jsem dlouho nezažila!

Online Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 18:03

Ale zase je upřímnej

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 18:14
Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 18:24

Sweet Potato výborný!!!

Offline Allysa
Avatar
893 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 18:32

Sweet Potato Je to opravdový? Ani bych se nedivila 

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 20:26

Sweet Potato no přirození je, co si budem povídat:D

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 09:35

razorblade 

Už jsem to četla. Prasata anonistický. Jako za starejch časů! 

Pecková se z toho nezhroutí ani hlady neumře, a holt Chrudim bude mít kulový. No když se tam nenajde nikdo, kdo by anonisty poslal do prdele...

Offline Torrah
Avatar
3281 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 16:06

razorblade 

Děsné. Praktiky se začínají opakovat. Beze studu, bez skrupulí. Drzé čelo lepší než poplužní dvůr, si určitě říkají. Jenže pořád je tu ta třetia lidí, kteří se prostřednictvím ANO (nebo prezident) velmi rádi "pomstí" těm druhým, o kterých si myslí, že jim neoprávněně lítají pečení holubi do úst, zatímco oni musí dřít za pár šupů, eventuelně dostávají jen pár šupů od státu. Ta druhá třetina volí tak, jak jí velí její přesvědčení, tudiíž roztříštěně, a třetí na to kašle a nejde nikam, páč co by se starali.

Bojím se bojím, že hned tak to lepší nebude.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 18:54

Značně zloprckovsky mě potěšil letošní ohňostroj, resp. jeho ideologické vyznění, vlastně ještě lépe řečeno jeho hudební stránka - od Kubišový přes Rolling Stones až po Hutku, fakt muhehe a vztyčený prostředníček směrem k Hradu (nebo k Lánům?) 

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 22:05

Mutziputzi 

Pafka teda boduje, ne že ne!