Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 16. března 2020 23:18

dynda to by nebylo blbý, ale Nejedlýho k němu stopro nepustili. Teda Nejedlý by tam určitě nešel, dyť by si podřezával větev na který sedí. Sebranka jedna.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 16. března 2020 23:20

andulka01 

Oni jsou tak bohorovní, že bych se nedivila ničemu.

Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 16. března 2020 23:58

dynda 

Nechci ti brát naději, ale ten tvor je mrtvej ježiš co to plácám, živej jako jindy.

První jeho státnickej počin v době krize bylo zavření Hradu a Lán - ten si sakra hlídá svoje bezpečí. Nejedlý k němu nesmí ani na kilometr.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 17. března 2020 00:00
Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 17. března 2020 06:34

dynda nebo se pripravuje na tu cestu do Ciny, jak jeste minulej tejden Mynar s Nejedlym ujistovali soudruhy, ze rozhodne dorazi!

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 17. března 2020 12:47

711990 Tak to se prý zrušilo, naštěstí, jinak by určitě jel...

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 17. března 2020 13:48

moonlight este ze ty cinani maj rozum

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 17. března 2020 18:35

Tak prý se tento týden dočkáme projevu hlavy státu.

Mým marodům...

Macháně už trénuje.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 17. března 2020 18:41
Reakce na Sweet Potato:

Macháně už trénuje.

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 17. března 2020 19:44
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 17. března 2020 19:50

V Deniku N byl vcera super clanek o tom, jak jsou kolem Milose hystericky opatreni, protoze se o nej bojej. Bohuzel mam socialni predplatne, tak nemuzu odemknout

Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 17. března 2020 20:25

Sweet Potato 

Nestačí už ten koronavirus, to nás musí eště votravovat i Macháně?!

razorblade 

To ani nemusim ten článek číst. Je jasný, že se ty nýmandi třesou hrůzou jak vosiky, že vo svýho chlebodárce přijdou.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 17. března 2020 22:23
Reakce na Sweet Potato:

Tak prý se tento týden dočkáme projevu hlavy státu.

Mým marodům...

Macháně už trénuje.

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 17. března 2020 22:28

Sweet Potato Macháně

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 18. března 2020 06:37

Není to Nývlt?

Offline Liesel
Avatar
1658 příspěvků moje polička 18. března 2020 07:44
Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 18. března 2020 09:05
Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:05

Asi nejlepší článek, co jsem k současné situaci četla:

https://adamovic.blog.respekt.cz/mame-byt-objektivni-pane-premiere/

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:48

Sweet Potato pekne, doufam, ze to dojde velke casti volicu

Offline Sweet Potato
Avatar
40098 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:51

baltik Jak to k nim dostat? My se furt utvrzujeme mezi sebou - nemyslím jen na pf, ale ve sých bublinkách. Jak je prorazit?

Fb je prý plný tleskánků. Seniorům chodí řetězové maily, např že v lednu vládní většina v Parlamentu chtěla jednat, ale opozice to překazila. (Ne, taky nevím, jak to mohla menšina překazit.)