Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 18. března 2020 12:43
Reakce na Sweet Potato:

Seniorům chodí řetězové maily, např že v lednu vládní většina v Parlamentu chtěla jednat, ale opozice to překazila. (Ne, taky nevím, jak to mohla menšina překazit.)

​Tvl to sou kurvy. Dyk to bylo přesně naopak!

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 18. března 2020 13:32

Sweet Potato jooo, to taky nevim

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. března 2020 16:44

Ted mluvi v ČT zajimave Vystrčil, pointa... Babiš se se.e do všeho aniz by se nejak zvlast radil s odborniky

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. března 2020 19:09

stes četla jsem teď na seznamu nějakej rozhovor s Hamáčkem (kterej působil dost příčetně) a ještě jeden článek a z obou vyplynulo, nejen, že se B. s.re do všeho, ale ještě vyrábí problémy, který pak za něj několik lidí hasí (jako když v neděli vykřikoval, že měli objednaný a zaplacený mraky zdravotnickýho materiálu v číně a číňani je sprostě podvedli... a ukázalo se, že zaplacený to nebylo...)

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 18. března 2020 19:20

moora jo, to jsem cetla asi taky... Proste ten stb musi mit přehled a moznost se s..t do vseho

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 19. března 2020 07:56

https://karasek.blog.respekt.cz/proc-nesmime-a-nebudeme-mlcet/
Tohle bych sdílela, co to jde. Fb hlavně, kdyby se vám chtělo.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 19. března 2020 08:07
Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 19. března 2020 09:04

Sweet Potato skvely

Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 19. března 2020 10:23
Reakce na moora:

stes četla jsem teď na seznamu nějakej rozhovor s Hamáčkem (kterej působil dost příčetně) a ještě jeden článek a z obou vyplynulo, nejen, že se B. s.re do všeho, ale ještě vyrábí problémy, který pak za něj několik lidí hasí (jako když v neděli vykřikoval, že měli objednaný a zaplacený mraky zdravotnickýho materiálu v číně a číňani je sprostě podvedli... a ukázalo se, že zaplacený to nebylo...)

​Ukázalo se, že pánko premijér měl jen nesprávný informace!

Hele ale ten kokot prostě lže, ani se nezačervená, a úplně vo všem! No kdy oznámili, jak my budeme hlavní ústav - prakticky leprosárium... zajistíme 300 lůžek... někdy v neděli snad? Já si rvala vlasy a jistě jsem nebyla sama.

Tak jsme včera dávali do sd. prostředků oznámení, že těch lůžek bude max.30 a žádnej speciální ústav z nás nebude...

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 19. března 2020 10:33

barbucha 

Hele, já včera slyšela, jak říká NA BÁZI Motola a Homolky. Možná vás zbourá a postaví něco na vašich základech

Offline continuity
Avatar
42639 příspěvků moje polička 19. března 2020 10:36
Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 19. března 2020 10:37

dynda 

Jo jasně, postaví SI něco na našich základech Blbec jeden. Jsem pyšná na naše vedení, že mu ty nápady nacpalo zpátky do chřtánu.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 19. března 2020 18:32

Hele, co ten Macháně? Viděli jste ho někdo? 

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 19. března 2020 19:28

bram Ne, proč taky?

Offline Ginevra
Avatar
909 příspěvků moje polička 19. března 2020 19:55

Zahlédla jsem ho na ČT24. Von už nedrží ani vsedě v křesle. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. března 2020 20:25
Reakce na bram:

Hele, co ten Macháně? Viděli jste ho někdo? 

​Jás e přemáhám, přemýšlíme tady, čím ho naspídovali, že sebou tak šil..... Ale klasika - adorování Číny, kopnutí do opozice, poděkoval teda dobrovolníkům...... Herci prý mají navštívit domovy důchodců

Zůlatá Angela merkel fakt, její včerejší projev byl tak autentický, poděkovala zdravotnickému personálu, poděkovala pracovníkům v supermarketech

Offline Magráta
Avatar
8111 příspěvků moje polička 19. března 2020 20:39

A666 já viděla jen kousek na čt 24 a fakt vypadá hodně nemocně

Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 19. března 2020 20:44

No, herci do domovů důchodců je super nápad. Odhlédneme-li od smutné skutečnosti, že je zákaz návštěv... to se Mildovi kapku vymklo... tak by to byla celkem dobrá strategie důchodový reformy.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. března 2020 20:51
Reakce na barbucha:

No, herci do domovů důchodců je super nápad. Odhlédneme-li od smutné skutečnosti, že je zákaz návštěv... to se Mildovi kapku vymklo... tak by to byla celkem dobrá strategie důchodový reformy.

​Jo, manžel to glosoval stejně.... pak taky říkal, že mu Ovčáček dostatečně nevysvětlil, co to je za nemoc a jaká opatření byla udělaná a Zeman si to nemohl vygooglovat, protože by ještě našel dětské porno.........

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. března 2020 21:12

já jsem to naštěstí zmeškala (stačilo, že jsem zaslechla 5 minut denní dávky exhibice strýčka národa)