Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:58

andulka01 tebe by v britanii brali, ne? ja uz o tom premyslim dlouho, me by ale nechteli nikde:-(

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:03

viktorka_od splavu No hele ten byt tam ještě máme.. V oboru bych se nejspíš nechytla, ale asi by mi to tolik nevadilo. Akorát že na slovany koukaj dost skrz prsty a v tuto chvíli to přistěhovalectví odtud vítáno moc není.
A teda nevidím důvod, proč by tě nikde nechtěli. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:17

andulka01 jsem stara a nedomluvim se:-( v londyne mam dceru a sla bych tam hned, jenze nevim jak bych se uzivila a navic tim ze zdrhli z eu musela bych predpokladam zadat o povoleni, vysledek nasnade:-/ no jako my o tom doma furt jen teoretizujeme, ale uz mi to zacina pomalu pripadat jako vareni zaby pred 2.sv (tim nesrovnavam nesrovnatelne, jen ten pocit)

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:41
Reakce na andulka01:

Je toto možné? Asi už jo poraďte zemi vhodnou k emigraci

​Tohle jsem slyšela už na jaře od člověka, co je docela blízko hradu... tak imunita je holt imunita

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:42

andulka01 Je. Nepřekvapivé.

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:47

viktorka_od splavu muze odsud nedostanu:(

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:55

Já si kdysi dávno řekla, že až budu v důchodu, odjedu jako dobrovolník do Afriky a budu tam učit v nějaké místní vesnické škole. Když jsem byla v Ghaně, viděla jsem pár takových učitelek a moc se mi to líbilo. Tak možná se ten čas blíží? 

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:00

andulka01 mne tvrdila kosmeticka, ze ji nekdo blizky hradu tvrdil, ze uz je domluvene tak, ze zemana jakz takz udrzuji a pak najednou prohlasi, ze uz neni schopen vykonavat svuj urad a ze musi byt predcasne volby a tudit, ze ostatni kandidati si nestaci pripravit kampan a vybraje babis, jako jediny stale na ocich...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:18

Garfie Jeeee, to jsem taky vzdycky chtela. Jedu s tebou!

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:29

moora Se s dovolením přidám. Já si furt myslím, že to přece musí jednou skončit, že jim to přece nemůže většina národa furt baštit, ale ono asi ne, je to čím dál horší.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:33

chjo do vedra nechcu

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:47

moora Jé, no tak super!! Máme záložní plán, hned se mi žije líp! :-)

viktorka_od splavu Můžeš učit Eskymáky...

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:50

andulka01 jsem stara a nedomluvim se:-( v londyne mam dceru a sla bych tam hned, jenze nevim jak bych se uzivila a navic tim ze zdrhli z eu musela bych predpokladam zadat o povoleni, vysledek nasnade:-/ no jako my o tom doma furt jen teoretizujeme, ale uz mi to zacina pomalu pripadat jako vareni zaby pred 2.sv (tim nesrovnavam nesrovnatelne, jen ten pocit)

​To mám taky ten pocit s tou žábou, že tu fakt začínáme mít totalitu, dyť si dělaj, co chtěj... Mynář-kanceléř, Prymula bez prověrky, Ovčáčka nikdo nevykopne, o Burešovi nemluvě. A Filip by nejradši poslal zvací dopis..

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:07

Prosím vás a vzaly byste mě do té Afriky s sebou? Bych tam třeba taky učila

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:15

Dadoo No já teda nevím co bych učila. Možná kdybyste potřebovaly svačinářku?

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:17

Garfie Sím, mohla by ta Afrika být nějaká přímořská?

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:18

andulka01 Plavání. To Afričančata prý moc neumějí.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:19

Garfie a nebo aspoň přívodní? 

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:21
Reakce na Liesel:

​Tohle jsem slyšela už na jaře od člověka, co je docela blízko hradu... tak imunita je holt imunita

​a Alena Schilerova coby premierka....

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 17:23

Dadoo No ty vody v Africe....raději teda moře

Sweet Potato Ta Ghana by mi asi docela vyhovovala....už docela civilizace a přitom pořád dost dobrodružství. :-) Ještě chvilku a založíme tam Českou školu!!