Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 10:06

jerry Že by měli čím zažehnout ten majáček pro hlavní hygieničku, až bude neohroženě pronásledovat koronáč po dálnici jak Kobra11?

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 10:54
Reakce na Sweet Potato:

barbucha Kolo!

​Že mě to hned nenapadlo. 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 13:07
Online continuity
Avatar
42692 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 15:54

Sweet Potato to zas jako nevím, protože, když kupuji roušky v lékárně, tak mi to paní hodí přes pult odpocitane a dám si to do svého sáčku. Určitě ne v originálním obalu.  

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 15:59

continuity dobře, ale tobě to podá a TY si to dáš do svého sáčku a víš, co s tím děláš. Ale narvat to do obyč obálky a pak to cestuje přes milion lidí...  já fak nevím, až to mámě přijde kouknu na to.

Jo a u nás na vesnici pochopil i vietnamec, že může prodat jednorázovou roušku za 7 Kč, tak nechápu proč do toho vláda rve takový prachy...

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:10

continuity Nevím, já volně ložené kusovky ještě nikde neviděla.

Edit: a jasně, nejde o sterilní materiál na chirurgický sál. Ale matláctví to je.

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:15

continuity Taky mě hodně překvapilo, že mi v lékárně odpočítala roušky a dala do pytlíčku. No ale prostě matláctví a chaos na entou všude, všude, všude.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:57

Tak ale kdo si koupi 50 rousek v originalnim baleni? Ale aspon v te lekarne bych cekala lepsi prostredi a lepsi zachazeni nez v balirne na poste.

Online continuity
Avatar
42692 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:01

Kokoska roušky se zhusta nakupují i u Vietnamců, resp. tam se dali sehnat, i když v lékárně vůbec nebyly. Taky lze objednavat přes e-shop. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:02

continuity tak proc ta kritika posty?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:05

Kokoska me by teda nenapadlo koupit si jednu jednorazovou rousku, samozrejme ze cele baleni, vzdyt to je za chvili pryc? 

Online continuity
Avatar
42692 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:06

Kokoska no právě proto píšu, že mi to už přijde trochu jako hledání hole na toho pověstného psa.

Ne žeby nebylo za co tuhle vládu kritizovat, je to banda neumetelu. 

Ten mě zas nasral Prymula těmi omezeními pro akce, zas to hodlaji zavrit ze dne na den. Ono totiž doteď nebylo dost času to řešit a dát vědět třeba v pondělí.

Kdysi jsem chodila na diskusní fórum, kde byl smile s velkým kladivem, který honil jiného smaila. Strašně mi tady občas chybí.

Online continuity
Avatar
42692 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:09

viktorka_od splavu já jsem nekupovala jednu, ale třeba deset. Kupovat jich padesát nemá u nás smysl, používám je jenom ke klientům nebo když v tom potřebují být delší dobu, do krámu chodím s látkovou. 

Ale o tom to není, diskuze je k tomu, že v lékárně ti je klidně prodají rozdělané a nikdo to neřešil až doteď. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:09

viktorka_od splavu ja jsem to kupovala do prace taky po celych balenich, ale treba stary lidi si jich asi tolik najednou kupovat nebudou?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:25

Kokoska Jako že umřou dřív než by to stihli spotřebovat? nebo proč zrovna staří lidé.. Mám ten balík za 160 Kč

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:40

continuity Cocococo, kde Prymula co říkal o akcích??? Dost se mě to týká...  Edit. Aha, tak zatim ty vnitřní. 

Online continuity
Avatar
42692 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:51

Já jsem z toho jelen, máme soukromou akci venku. No doufám, že to ještě dáme. Uvidíme zítra. Třeba skončí dítko v karanténě a bude to stejné jedno. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:49

viktorka_od splavu protoze moc nikam nechodej, jednu rousku sudlaj kolem dokola a setri na vsem. 

50 rousek za 160 Kc? Kdes to kupovala?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:58

Kokoska já jen že ty jsi taky důchodce, ne?

bohužel, to bylo v létě, jsem se předzásobila ale jak to tak vidím tak ještě málo:-/