Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Torrah
Avatar
3284 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:56

já zezačátku, když jsem viděla ty barvy krajů podle vítězů voleb, jsem byla docela znechucená, ale pak když už se ustálila čísla a bylo spočteno, bylo krásně vidět, jak Babiš vyluxoval voliče komunistům a ČSSD a stejně to nestačilo na nějaký závratný skok nahoru, podle převolebních průzkumů se drželi nad 25 procenty, takže 22 nic moc, navíc když v součtech vládních stran přišli o spoustu voličů. Dobrý je tenhle pohled

Začínám mít opatrnou radost, že se to otáčí...

Taky mě potěšily volby do Senátu. Já na rozdíl od Zemana za týden určitě půjdu. Ale já mám důvod, můj kandidát postoupil :D

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:59

jerry 
https://denikn.cz/minuta/458795/

On, který před čtyřmi lety mektal, že by lidé měli chodit k volbám povinně a pod pokutou. Jo jo, jen blbec nemění svůj názor

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:01

Ivan Bartoš, živě na Primě: “Kdyby byl pan premiér jako Pinoccio a my mu vždy odřezávali nos kdykoliv zalže, tak moji rodiče mají na Janově celý rok čím topit."

Offline Torrah
Avatar
3284 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:04
Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:06
Online continuity
Avatar
42696 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:32
Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:47

Sweet Potato a nerikal jeste ted pred volbama neco jako Zvednete zadky a jdete volit? Pro nej to teda neplati, to jen pro tech dolnich x milionu?

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:57

Sweet Potato 

Jak elegantně a vtipně se dá říct, že Bureš je lhář.

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. října 2020 14:27

Kokoska

Jeho názor na Senát je myslím dost konzistentní.

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. října 2020 14:33

Prý masáž médií

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. října 2020 14:47

Pinot Noir Skvělý výsledek. Této technice se říká sladký citrón, milé děti.

Offline jerry
Avatar
11139 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:06

Pinot Noir 

A která myslí? Ta zaparkovaná ve svěřenském fondu?

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:34

Výsledky v naší obci odpovídají přesně výsledkům v našem kraji. Ach jo.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:34
Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:37
Reakce na Sweet Potato:

Ivan Bartoš, živě na Primě: “Kdyby byl pan premiér jako Pinoccio a my mu vždy odřezávali nos kdykoliv zalže, tak moji rodiče mají na Janově celý rok čím topit."

Jinak teda mě potěšilo, že konkrétně u nás kandidát za ANO na senátora (místní komunální politik) nepostoupil do 2. kola, čemuž jsme se sestrou svými hlasy také přispěly, takže za mě dobrý.

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:37

jerry no, to by mě taky zajímalo

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:49

brrr Moravskoslezský kraj je v tomhle vzdycky bida:( a v ostrave uz ods a ano pachaji koalici. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 05. října 2020 06:58

U nas ted druzi anonisti se spojili se socanama, kteri se jen tak tak prohrabali do zastupitelstva a lakaj piraty tim, ze jim nabizej kreslo hejtmana doufam, ze teda nasi pirati ukazou, ze maj nejakej charakter. Jestli ti vezmou, bude to pruser, za piraty na hejtmana kandidoval neschopnej a nezkusenej, ale o to ambicioznejsi tricetiletej kluk... kdyz si k tomu pripoctu tu anonistickou bidu, ktera uz dva roky dela psi kusy na nasi radnici, polejvame studenej pot

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. října 2020 09:41

razorblade 

Jo, teď je fakt ta chvíle, kdy se ukáže o co komu skutečně jde.

Jinak Zemanova nerudná reakce na výsledek voleb (jak senátorskejch, tak krajskejch - "nesportovní spiknutí poražených") mě potěšila jako už dlouho nic. Ten blbec musel bejt na mrtvici natolik, že to ani nedokázal zastřít Hodně kyselý hrozny

Navíc by nezaujatej pozorovatel moh usoudit, že prezident státu ví kulový o tom, jak lze - a to zcela zákonně - řešit výsledky krajskejch voleb... 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 05. října 2020 10:02

barbucha jj, mě dost pobavilo, že právě on, který chtěl účast ve volbách povinnou pod trestem, oznámil, že se druhého kola senátních voleb nezúčastní.

Nějak si z těch postupujicich dvou na Praze 5 asi nemůže vybrat.

Zmetek jeden bezectnej.