já zezačátku, když jsem viděla ty barvy krajů podle vítězů voleb, jsem byla docela znechucená, ale pak když už se ustálila čísla a bylo spočteno, bylo krásně vidět, jak Babiš vyluxoval voliče komunistům a ČSSD a stejně to nestačilo na nějaký závratný skok nahoru, podle převolebních průzkumů se drželi nad 25 procenty, takže 22 nic moc, navíc když v součtech vládních stran přišli o spoustu voličů. Dobrý je tenhle pohled
Začínám mít opatrnou radost, že se to otáčí...
Taky mě potěšily volby do Senátu. Já na rozdíl od Zemana za týden určitě půjdu. Ale já mám důvod, můj kandidát postoupil :D


