Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 06. října 2020 20:09

@Torrah ted jsem to videla na Nove, strasny!

Offline Torrah
Avatar
3285 příspěvků moje polička 06. října 2020 20:15

Kokoska to je tak... já nevím, stydím se, když vidím, jak ho tam tahají... tohle je hlava státu a vrchní velitel ozbrojených sil... to je hanba. Když na to nemá, má si sednout na vozík, to by snad bylo lepší než toto...

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 06. října 2020 20:46

Torrah jo, clovek se stydi za nej.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 06. října 2020 20:55
Reakce na barbucha:

Ne, tohleto už fakt neni možný Z auta ho tahaj jak žok a pak ho musej držet zezadu za opasek, aby se jim nevyvrátil

https://www.facebook.com/udalostiostrava/videos/803518660410159

V horším stavu jsem ho snad ještě neviděla.

​Teda  z toho je mi až úzko. Kam ještě to může zajít? Teď se bude další měsíc "zotavovat"...

Pamatujete ten vtip za dob Ludvíka Svobody? Ranní rozhlas: "Dobrý den, dnes je pátek 14. září roku 2025 a stav prezidenta republiky zůstává nezměněn"

toho taky rok odpojovali....

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 06. října 2020 21:11

barbucha A ta bundička To mu nemůžou dát hůlku nebo vozík? Všechno by vypadalo líp než tohle. Mohli by si na něj pořídit kšíry, ať se jim líp drží.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 06. října 2020 21:16

brrr 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 06. října 2020 21:19

Kokoska Asi tak, no

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. října 2020 10:42

Zahlídla jsem nějaký úvahy, jestli zrušit 28. říjen nebo ne... tentokrát by měl Hrad za koronáč děkovat osudu! Naskýtá se jim luxusní výmluva... Protože si nedokážu představit, jak by to ta mrtvola dala - zejména ten slavnostní příchod

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 07. října 2020 10:55

barbucha ony ted prej ve Vladislavskym sale probihaj nejaky stavebni upravy, tak treba tam instalujou nejakou kolejnicku.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 07. října 2020 10:57

razorblade toto?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 07. října 2020 11:00

viktorka_od splavu Ja myslela neco decentnejsiho na podlahu

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. října 2020 11:02

razorblade 

A já furt k čemu ty stavební úpravy...

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. října 2020 11:02

Vidim ale že viktorka_od splavu mě předběhla

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 07. října 2020 11:10

razorblade něco jako mají svatí v orloji? :))

Děcka, to už je ale hroznej bizár. Já se jen utěšuju tím, že tu aspoň není občanská válka nebo hladomor, nebo tak něco, jinak je to fakt strašný. Strašný. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. října 2020 11:34

bram A pořád jim to dno nestačí, ženou tu hrůzu pořád hloub a hloub... a já se stydím víc a víc.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 07. října 2020 12:53

viktorka_od splavu Ja si nemyslim, ze by moderatori projevovali sve politicke nazory na obrazovce. Twitter neni ct

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:54

Sweet Potato Ovčáček je ... no jak to říct.