Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:58

Ovčáček je normální kokot. Místo toho, aby šoupal nohama, byl k ruce novinářům a snažil se trochu zlepšit mediální obraz prezidenta, chová se jako kretén. To je fakt kabaret, ta sebranka na hradě..

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 08. října 2020 13:59

Omlouvám se za vulgarity, muselo to ven.. :)) 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 08. října 2020 14:57

bram on je odrazem svého pána, "his master's voice" se na něm nehezky podepsal. Ale asi byl blbej už před tím, jinak by tu hlásnou troubu dělat snad ani nemoh.

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 08. října 2020 17:09

Sweet Potato , to je magor

Offline Černá kočka
Avatar
1750 příspěvků moje polička 08. října 2020 17:26

bram Já ten tvůj výlev chápu, je to hrozná bezmoc.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. října 2020 18:00

Kokoska His master nemá tuchu, co ovce kde zvrací. (Ne že by se mu to nelíbilo.)

Ten je rád, že konečně má červené tlačítko. Vrchní velitel ozbrojených sil...

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 08. října 2020 18:01

Offline vydratarka
Avatar
155 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:05
Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:56

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 10. října 2020 13:42

Kokoska raději ať už nevylejzá..

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 10. října 2020 19:01

Tohle mě právě rozesmálo

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:00

Mně už nějak docházej vhodný výrazy - zmrd se mi na tohle zdá dost slabej

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/blbecci-a-neschopni-amateri-mluvi-k-vam-vas-prezident-123636#

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:10

barbucha hlavne ze si sedi v pohode na prezidentsky sesli, kam ho ti blbecci a neschopni amateri dostali, to by si mel uvedomit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:32

Kokoska a kdyby ho na té sesli uměle neudržovali při životě, jako řadový občan/pacient už by byl dávno pod drnem

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:46

Kokoska 

I kdepak, svoje voliče on nemyslel... i když on pohrdá asi už úplně všema. Zapšklej senilák. Příčetnýmu člověku by bylo trapný dávat takhle najevo uraženou ješitnost, ale je dobrý vědět, že ho Pražáci, potažmo všichni jeho odpůrci, pořád ještě nebetyčně serou

viktorka_od splavu 

Tak Mynář a spol. maj prdel sevřenou, že by ani dratev neprotáh, vo tom žádná. A dělaj psí kusy aby dědka eště chvíli udrželi.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 11. října 2020 10:53

Včera jsem se fakt hodně naštvala, když Zeman a Klaus st. mluvili o tom, že si svátek 28. října nemohou nechat vzít. Klaus doslova, že se přece tím koronavirem nemůžeme nechat tak zatlačit. To si neuvědomují, jak to působí na veřejnost? Co způsobují? Děti a mládež (a my všichni) mají sedět doma na zadku a pánové si chtějí slavit?

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 11. října 2020 12:07

Mirka 

Tak někteří pánové ať klidně jdou slavit, když se viru nebojej.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. října 2020 12:15

Jde (opet) videt, ze nesere jen do plen. Fakt na pobliti. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 11. října 2020 12:31

Mirka to je celkem výsměch. Oni to asi napasujiu na ten bod o schuzich a shromazdenich verejnopravnich osob, ale to zatim plati do 25.10. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 11. října 2020 12:48

Šílena právě v televizi vysvětlila, že byly parlamentní prázdniny