Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35636 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 18:32

RoSa 

tvl masité zisky!!!

Nejen že se vyjadřuje jak hotentot... ale ta myšlénka je převzatá rovnou vod Marxe nebo až z komunistický internacionály?

Největší legrace je, že na tohle budou socky slyšet. Jaké však bude jejich překvapení, až si ti zlořečení "velmi bohatí" v klidu podrží veškerý svůj majetek (včetně soudruhů ve vládě resp. ti především) a největší zdanění se bude týkat právě prostého lidu. To bude překvápko a pláč a skřípění zubů!

Online RoSa
Avatar
10096 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 18:44

andulka01 tak to téma lízání je docela vošemetný, s tim bych byla v marketingu vopatrná

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 22:10

RoSa No to přesně jsem (taky) myslela. Má to všechno: blbej titulek, hnusografiku, neprofesionální fotku, nečitelnou značku, barevný přechody...

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 09:21

Když to vidím takto sepsané, už nezbývá než si sednout a usedavě lkat. 

Online RoSa
Avatar
10096 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 10:15

continuity jo, to vystihuje moje rozpoložení: už ani nemám sílu se rozčilovat... snad jen se bát...

Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 10:18

continuity značně depresivní. Tím víc, že je to v reálu ještě mnohem horší.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 10:20

continuity ach jo, to je tak trefný a tak strašlivý. Zachraň se kdo můžeš! 

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 10:24

continuity na to už snad nejde ani nic napsat, strašný... a dno je v nedohlednu a to nejlepší nás asi ještě čeká...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 10:25

Já myslím, že už nikoho nic nepřekvapí. Všechno je tak absurdní. Snad jedině kdyby si dědek na hradě vzal do ruky ty málem poblitý korunovační klenoty a vyhlásil tu monarchii. To by snad na jeden titulek v tisku dalo. Jinak už je těch šíleností tolik, že se z nich stává norma.

Online RoSa
Avatar
10096 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 10:31

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 11:23

No ale co s tim? Co s tim muezeme my udelat? 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 11:31

rasaNori no, tot otazka. jako.., on to nekdo zvedne. a meli bychom udelat vsechno pro to, at to neni pruser...

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 11:33
Reakce na continuity:

Když to vidím takto sepsané, už nezbývá než si sednout a usedavě lkat. 

​To je opravdu trefné, jak článek, tak tvůj komentář...

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 12:21

continuity Vtipne napsano, ale vesely to vubec neni. 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 15:58
Reakce na RoSa:

Maláčová a její ekonomický úvahy... teda ta je blbá jak štoudev!

ale diskuse pod příspěvkem mě uklidňuje, pořád existujou normální lidi

​Potírání daňových rájů. Že by jako Maláčová jela na Britský Panenský ostrovy a udělala tam "tytyty"?

A ten plakát chápu jako "víme, co po covidu: nechat se ostříhat". Což nevím, jestli pomůže do voleb, ale souhlasím s tím

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 16:46

continuityOde mne, jako věčného optimisty, se to neočekává, ale já bych tam ještě připsala: Babiš prohraje volby, Piráti vyhrají, a pak se ukáže, že je to strana jednoho chytrého a schopného muže, ale kolem něj teda pusto prázdno na to, jaká všechna místa bude muset ve státě obsadit...

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 16:55

999 Obávám se, že tak nějak napříč stranami je personální pustota...

Offline Kokoska
Avatar
34661 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 16:56

999 Pirati vyhrajou, ovsem sestavenim vlady bude poveren... tramtaradaaa... Babis!

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:02

Kokoska Prodávám nemovitosti, odcházím do důchodu, stěhuju se pryč. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. dubna 2021 17:07

999 tak nějak je ve mně jiskřička naděje, že to snad nemůže být horší než před teď už vlastně víc než 30 lety, že furt třeba trochu ta demokracie? Ale znechucená jsem pekelně (blinkající smajlík)