tvl masité zisky!!! ![]()
Nejen že se vyjadřuje jak hotentot... ale ta myšlénka je převzatá rovnou vod Marxe nebo až z komunistický internacionály?
Největší legrace je, že na tohle budou socky slyšet. Jaké však bude jejich překvapení, až si ti zlořečení "velmi bohatí" v klidu podrží veškerý svůj majetek (včetně soudruhů ve vládě resp. ti především) a největší zdanění se bude týkat právě prostého lidu. To bude překvápko a pláč a skřípění zubů! ![]()




