Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 21:57

continuity 

Muhehe. 

Já teda nejsem nějakej milovník zvířat, ani je neupřednostňuju před lidma (a opice přímo nesnáším), ale fakt si ani ten poslední červ nezaslouží bejt spojovanej s něčím jako je Zeman.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 22:02

barbucha zrovna ty lidoopy ráda mám a tak nějak mi přijde, že nic špatného neudelala, že by si posmrtně zasloužila tohle. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 22:04

continuity kristova noho je to fór! (a obyvatelé pražské zologické jsou mi teda naprosto volní když už jsme u toho)

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 22:13

continuity 

Ale tak zas se mi nezdá, že by ji nějak uráželi...

Já teda se přiznám, že bez opic se obejdu, moje krevní skupina jsou hroši apod. Hrošík liberijský je miláček

viktorka_od splavu 

A co obyvatelé brněnské?

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 28. dubna 2021 22:59

viktorka_od splavu no tak jasně, já vím, že to je for. To přece ještě neznamená, že se mi musí líbit. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 07:08
Reakce na barbucha:

continuity 

Ale tak zas se mi nezdá, že by ji nějak uráželi...

​Náhrada Zemanem trochu urážlivá je!

Ale ten komiks je teda spíš trapný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 09:06

barbucha u ni (a v ni:-) jsem vyrostla, i kdyz ke konkretnim zviratum zadne vazby nemam. takove ty hystericke vylevy okolo uhynuleho lachtana apod me prijdou dost uchylne, kdyz se dospela zenska jakoze hrouti kvuli zvireti ktere jednou videla za sklem, tak to je trapne

Online Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 09:10

Raoul je pro mne často za hranou. Tohle je ubohé.

Online Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 16:43
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 16:59

Sweet Potato jo cetla, ale cele jsem to nezvladla, odporne

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:02

Sweet Potato občas se s paní ministrini dá i souhlasit. 

Vychováváme tu nástupce, mám jich celou řadu, takže si myslím, že justice neutrpí, když odejdu.

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:16

Sweet Potato mela radsi dal mlcet, to neskutecne

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 17:20

Sweet Potato Baba na me vybafla hned po ranu s rouskou na pul zerdi. Pak jsem si precetla tohle a do tretice si to poslechnout cele asi nedam. Ja opatrne souhlasim jedine s tim, ze Michalek mi pripada dost divnej, na rozdil od Bartose, s tim udelali Pirati velky stesti. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 22:32

do vtipů to asi uplně neni...

Miloš leze po hradním nádvoří po čtyřech, sbírá kamínky a když narazí hlavou do zdi, otočí se a leze na druhou stranu.

Nikdo si s ním neví rady, tak Ovčáček volá Putinovi.

Vladimíre Vladimíroviči, nevíme co s Milošem a popíše problém.

Putin za chvíli volá zpět s omluvou.

Je to naše chyba. Omylem jsme mu poslali instrukce pro Lunochod.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 29. dubna 2021 22:34

viktorka_od splavu Putin žeby se omluvil? Vyloučené!

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 08:51

Málokdy se sejde tak odpornej charakter s neméně odpornou vizáží, jak u Benešový. Vzácná shoda!

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 08:58

barbucha ke shodě došlo i u Haška :)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 09:23

barbucha Ze současné politické scény je jich takových až nepříjemně moc... Třeba se charakter do vzezření nějak otiskuje?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 09:43

andulka01 ano, o tom jsem presvedcena:-)

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 09:50

Tulipe 

No, to taky není žádnej Adonis, to je fakt. 

andulka01 

Jo, neni každej Miss World... a přesto může bejt příjemnej i na pohled a svýmu okolí milej, že jo. Ale předpokládá to tu vnitřní krásu aspoň. Taky si myslím, že někdy ten charakter prostě vybublává i na povrch...

Jsem si teď vzpomněla jak mě párkrát napadlo, hledíc na fotku Benešový s tím pověstným podvodníkem Markem Vítem (jak ho miluje Pafka Novotnejch ), vždycky seděli někde v hospodě, jak rande to vypadalo... no pomyslela jsem si, jestli je to fakt rande a jestli by se ten Vít odhodlal i k... no, k tomu. Vypadali dost důvěrně a ten prospěchář se neštítí ničeho... a baba vedle něj jen zářila! Je to teda úděsná představa ovšem.